MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Bağcılar Hürriyet Mahallesi Avukat

Hukuksal tüm sorunlarınız için avukatınız ile görüşmeniz gerekir. Bu şekilde sorunlarınız büyümeden bir çözüm bulma imkanına sahip olursunuz. Hürriyet mahallesi avukat bürosu avukatlarından destek alarak hukuksal sorunlarınızın çözümünü gerçekleştirebilirsiniz. Büromuz içerisinde her biri alanında uzman avukat kadrosu yer alır.

Hürriyet Mahallesi Avukat Fiyatları

Avukatlık mesleği için gerçekleştirilen fiyatlandırmalar tamamen resmidir. Bu fiyatlandırmaları hiçbir avukat kendisine göre değiştirmez. Avukatlık hizmetinden yararlanırken vereceğiniz ücret davanın türüne, duruşma sayısına, istenilen belgelere göre değişiklik gösterir. Avukat için ödenen ilk ücret ise danışma ücretidir. Avukatınıza hukuksal sorununuzu anlattığınız ve yardım istediğiniz durum için belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Büroda gerçekleşen danışma için 375 TL ödersiniz. Bu bir saatlik ücrettir. Bir saat sonunda her saat için 218 TL olarak fiyatlarda artış yaşanır.

Hürriyet Mahallesi Avukat İletişim

İstanbul / Bağcılar bölgesinde bulunan hukuk büromuz her tülü hukuk sorununuz için size destek verir. Büromuzun kaliteli kadrosu ile iletişime geçerek yaşadığınız hukuki sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Hürriyet Mahallesi Hukuk Bürosu

Boşanma ve iş hukuku davalarınızı görecek bir avukat arıyorsanız hukuk büromuzun avukatlarından yararlanabilirsiniz. Bağcılar avukat hizmeti veren hukuk büromuzda uzman avukatlardan kurulu bir kadro bulunur.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/hurriyet-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/hurriyet-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-hurriyet-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/hurriyet-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-hurriyet-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

 

4 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara