MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Bağcılar 100. Yıl Mahallesi Avukat

Çekişmeli boşanma, anlaşmalı boşanma, iş kazası hukuku ve bütün hukuk işlemleriniz için alanında uzman olan bir avukattan yardım almanız şarttır. Bunun için 100. Yıl mahallesi avukat hukuk bürosu avukatlarından destek alabilirsiniz.

100. Yıl Mahallesi Avukat Fiyatları

Davanızın duruşma sayısı, davanızın konusu, dava için hazırlanacak sözleşmeler ve diğer tüm detaylar avukat ücretlerinin belirlenmesinde etkili olur. Büro içerisinde gerçekleştirilen sözlü danışma için belirlenen ücret 375 TL’dir. Bu ücret yalnızca 1 saati kapar. Yazılı danışma içinse 750 TL danışma ücreti alınır. Dilekçe ve diğer belge düzenlemeleri için 550 TL alınır. Miras ve tüzük sözleşmeleri için 2.187.00 TL ödemeniz gerekir.

100.Yıl Mahallesi Avukat İletişim

İstanbul / Bağcılar bölgesinde bulunan hukuk büromuz ile iletişime geçerek danışma hizmeti alabilirsiniz. Bunun dışında hukuk büromuz ile iletişim kurarak alanında uzman avukatlarımızdan hukuki problemlerinizin çözümü için destek alabilirsiniz.

100.Yıl Mahallesi Hukuk Bürosu

Bağcılar hukuk büromuzun sunduğu avukatlık hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü hukuksal sorununuz ile yakından ilgilenecek alanında uzman avukatlar büromuz içerisinde görev yapar.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-100-yil-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-hurriyet-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kadikoy-bostanci-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kadikoy-dumlupinar-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yukari-mahallesi-isci-avukati.html

 

4 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara