Bağcılar 100. Yıl Mahallesi Avukat

Çekişmeli boşanma, anlaşmalı boşanma, iş kazası hukuku ve bütün hukuk işlemleriniz için alanında uzman olan bir avukattan yardım almanız şarttır. Bunun için 100. Yıl mahallesi avukat hukuk bürosu avukatlarından destek alabilirsiniz.

100. Yıl Mahallesi Avukat Fiyatları

Davanızın duruşma sayısı, davanızın konusu, dava için hazırlanacak sözleşmeler ve diğer tüm detaylar avukat ücretlerinin belirlenmesinde etkili olur. Büro içerisinde gerçekleştirilen sözlü danışma için belirlenen ücret 375 TL’dir. Bu ücret yalnızca 1 saati kapar. Yazılı danışma içinse 750 TL danışma ücreti alınır. Dilekçe ve diğer belge düzenlemeleri için 550 TL alınır. Miras ve tüzük sözleşmeleri için 2.187.00 TL ödemeniz gerekir.

100.Yıl Mahallesi Avukat İletişim

İstanbul / Bağcılar bölgesinde bulunan hukuk büromuz ile iletişime geçerek danışma hizmeti alabilirsiniz. Bunun dışında hukuk büromuz ile iletişim kurarak alanında uzman avukatlarımızdan hukuki problemlerinizin çözümü için destek alabilirsiniz.

100.Yıl Mahallesi Hukuk Bürosu

Bağcılar hukuk büromuzun sunduğu avukatlık hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü hukuksal sorununuz ile yakından ilgilenecek alanında uzman avukatlar büromuz içerisinde görev yapar.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-100-yil-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-hurriyet-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kadikoy-bostanci-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kadikoy-dumlupinar-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yukari-mahallesi-isci-avukati.html

“Bağcılar 100. Yıl Mahallesi Avukat” üzerine 5 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara