0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar 100. Yıl Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Anlaşmalı boşanma çiftlerin her türlü nafaka, çocukların velayet durumu ve tazminat konularında anlaşmaya varmış olmaları esas alınır. Anlaşmalı boşanma sözleşmesi ve anlaşmalı boşanma protokolü hazırlanarak mahkemeye başvurulur. 100. yıl mahallesi anlaşmalı boşanma avukatı size bu konuda büyük destek verecek. Anlaşmalı boşanma protokolünün hukuka uygun hazırlanması, her iki tarafında hak kaybına uğramaması adına uzman avukat görüşünden yararlanmanızda fayda var.

100.Yıl Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Çekişmeli boşanma davası tarafların anlaşmaya varamadıkları durumlarda açılır. Çekişmeli boşanma davası açacak olan taraf boşanma nedenini delillerle ispatlamak zorunda.

Boşanmak isteyen taraf yetkili mahkemeye boşanma dilekçesi, boşanma delillerinin yer aldığı dosya ile dava açar. Aile avukatı tarafından açılması ve davanın takip edilmesi son derece önemlidir. Bağcılar boşanma avukatı bu hususta size destek olur.

100.Yıl Mahallesi Boşanma Avukatı

Çiftler anlaşmalı boşanma davasında mağduriyet yaşamamak adına boşanma avukatı tutmak zorundadır. Anlaşmalı boşanma davasında görevli olan mahkeme Aile Mahkemeleridir.

Aile hukukundan doğan uyuşmazlıklar ile ilgili bilgi almak isteyen kişiler 100. Yıl mahkemesindeki boşanma avukatıyla görüşme sağlayabilir.

100.Yıl Mahallesi Boşanma Fiyatları

Bağcılar ilçesine bağlı olan 100. Yıl Mahallesi boşanma avukatı size boşanma fiyatlarıyla ilgili en detaylı bilgiyi görüşme yaptıktan sonra verecek. Alanında uzman ve profesyonel avukat sayesinde boşanma konusunda detaylı bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Call Now Button