Avcılar Yeşilkent Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Yeşilkent Mahallesi anlaşmalı boşanma davaları, problemsiz olarak ve genellikle tek bir duruşmada sonuçlanır. Taraflar, boşanmak istediklerini açık bir biçimde belirtiler. Mal paylaşımı konusunda bir sorun yoktur. Eğer çocuk varsa bunun velayeti hususunda da bir anlaşma içerisine girmişlerdir.

Yeşilkent Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Avcılar boşanma avukatı çekişmeli olarak tanımlanmış olan davalarda sağlamış olduğu avantaj sayesinde sürecin daha kısa sürede sona ermesini sağlıyor. İlk olarak çekişmeli boşanma davasının ne olduğunu söylemek lazım. Taraflardan birisi evli kalmak istiyorsa, buna çekişmeli dava adı verilir.

Bunun yanı sıra eğer boşanma iki tarafın da talebiyse, ancak ortaya çıkacak sonuç kabul görmüyorsa, yine aynı davanın olacağından bahsetmek mümkündür. Velayet, tazminat ve benzeri hususların ittifaka kapalı olması, sürecin uzaması anlamını taşımaktadır. İşte bundan dolayı avukat ile davanın açılması gerekmektedir.

Yeşilkent Mahallesi Boşanma Avukatı

Avcılar ilçesindeki boşanma davalarında bir avukata vekalet verme şansınız vardır. Bunun sonrasında dilekçe hazırlanır. Hemen ardından ise ikamet edilen yerde aile mahkemesi varsa buraya başvuru yapılır. Aksi durumlarda ise asliye hukuk mahkemelerine gidilmelidir.

Yeşilkent Mahallesi Boşanma Fiyatları

Avcılar boşanma davalarında fiyatlar her zaman aynı değildir ve farklılık gösterebilir. Genellikle davanın durumuna göre buna kara verilmektedir. Çekişmeli olarak bilinen davalarda süreç daha farklıdır ve uzundur. Bu durum talep edilen ücrete de yansımaktadır.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/avcilar-yesilkent-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/avcilar-yesilkent-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bosanma-sureci.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/altintepe-mahallesi-isci-avukati.html

“Avcılar Yeşilkent Mahallesi Anlaşmalı Boşanma” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara