0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Avcılar Yeşilkent Mahallesi İş Kazası Avukatı

Avcılar ilçesindeki Yeşilkent Mahallesi’nde hizmet sunan hukuk büromuzda uzman iş kazası avukatları çalışmaktadır. Yeşilkent Mahallesi iş kazası avukatı bu alanda her türlü konuya hakim olmalıdır. Büro avukatlarımız uzun yıllardır iş kazası davalarında yüksek oranda başarı elde etmektedirler. İş hukuku alanı en karmaşık süreçlerin olduğu hukuk dallarından biridir.

Yeşilkent Mahallesi İş Hukuku Avukatı

Avcılar iş kazası avukatı için seçim çok iyi biçimde yapılmalıdır. Deneyimsiz ya da bilgi yetersizliği olan avukatlar müvekkillerinin aleyhlerinde sonuçlar almalarına yol açabilmektedirler. İş hukukunda dava sonuçlarına etki eden çok sayıda faktör, unsur ve süreç vardır. Bu nedenle iş hukuku davalarının birçoğu uzun sürmektedir.

Yeşilkent Mahallesi İşçi Avukatı

İş Hukuku dalındaki yasalar genellikle iş kazalarında işçilerden yanadırlar. Bununla beraber geniş kapsamlı bilgiye sahip, iş hukukuna son derece hakim olan bir iş kazası avukatı ile çalışılması daha kısa sürede, istenilen sonuçları getirebilmektedir.

İşçi avukatı bilhassa iş kanunları, işçi-işveren hakları, genel vücut sağlığı, işçi sağlık hakları, aktüer hesaplama ve kaza sonrasındaki heyet raporları hakkında uzmanlaşmış olmalıdır.

Yeşilkent Mahallesi İş Kazası Tazminatı

İşçinin, iş kazası neticesinde ölmesi veya yaralanması sonucunda kendisi ya da yakınları işverenden maddi ve manevi tazminat isteyebilirler. Tazminat miktarları ise işçinin iş kazası nedeniyle aldığı hasara, işverenin ve işçinin kusur oranına vb. göre değişkenlik gösterecektir. Davalardan istediğiniz sonucu almanız için hukuk büromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button