İçindekiler

Bağcılar Bağlar Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Bağcılar Bağlar Mahallesi Sakinleri İçin Anlaşmalı Boşanma

Bağlar mahallesi anlaşmalı boşanma avukatı ile görüşme sağlayarak boşanma hususunda, boşanma davası için hazırlanacak olan protokol hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olacak. Anlaşmalı boşanma davaları kısa sürede sonuçlanır. Eşler boşanma, nafaka, tazminat, velayet konusunda anlaşmaya vararak Aile Hukuk Mahkemesine başvuru yapar. Eşlerin en az 1 yıldır evli olması anlaşmalı boşanma şartları arasında yer alır. 1 yıldan az süren evliliklerde boşanma şiddetli geçimsizliğe dayanıyorsa dava çekişmeli boşanma davasına dönüşür.

Bağlar Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Bağcılar ilçesine bağlı olan Bağlar Mahallesindeki çekişmeli boşanma avukatı sizlere en iyi şekilde destek olacak. Çekişmeli boşanma davasında uzman avukatlardan destek alınmasında yarar var.

Dava açılırken boşanma dilekçesi, boşanma nedenlerinin ispatları, delilleri dava dosyasında yer almalıdır. Boşanma nedenlerinin delillerle ispatlanması oldukça önemlidir.

Bağlar Mahallesi Boşanma Avukatı

Anlaşmalı boşanma davaları adliyenin yoğunluğuna bağlı olarak 1 ile 4 ay arasında değişir.  Bağlar Mahallesi Bağcılar boşanma avukatı ile görüşme sağladıktan sonra boşanma süreci, boşanma protokolünün hazırlanması konusunda destek almanız mümkün olacak.

Bağlar Mahallesi Boşanma Fiyatları

Bağcılar anlaşmalı boşanma avukatı ile görüşme sağlayan kişiler fiyat hakkında bilgi sahibi olabilir.  Anlaşmalı boşanma davasında anlaşmaya ilişkin hususların yazılı olarak beyan edilmesinin yanı sıra mahkemede de sözlü olarak boşanma isteminin beyan edilmesi oldukça önemli. Boşanma protokolünde her iki tarafın hak mağduriyeti yaşaması adına avukatla görüşmesi şart.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-baglar-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-goztepe-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gullu-baglar-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-barbaros-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gullu-baglar-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

 

6 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara