Güllü Bağlar Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

Av. Mehmet Ali Helvacı 2005 yılında Marmara üniversitesinin hukuk fakültesi bölümünden mezun olmuştur. Bir sene sonrasında ise baroda çalışabilir belgesini aldıktan sonra kendi ofisi olan Helvacı hukuk danışmanlığı ve avukatlık bürosunu açmıştır. Av. Mehmet Ali Helvacı kendi açtığı bürosu ile Pendik Maltepe ve Kartal bölgelerinde çalışmalar yapıyor. Boşanma davalarında kira hukuku davalarında icra hukuku davalarında ceza hukuku davalarında miras davalarında tüketici hakları davasında gayrimenkul ve tapu işlemleri davasında kamulaştırma davalarında görev almaktadır. Bu kadar çok hukuk alanında hem danışmanlık hem de avukatlık hizmeti ile sizleri hukuki süreçlerde yalnız bırakmıyor.

Pendik ilçesine bağlı olan Güllü Bağlar Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak genellikle Av. Mehmet Ali Helvacı yı tercih ediyor. Bunun sebebi ise avukatın bu güne kadar katıldığı tüm kira hukuku davalarında kiracı müvekkillerinin ya da ev sahibi müvekkillerinin tüm haklarını sonuna kadar aradığı ve müvekkillerinin zararlarını da karşı taraftan aldığını biliyorlar.

Kira Hukuku Davasında Avukatın Görevleri

Güllü Bağlar Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olan Av. Mehmet Ali Helvacı kiracısı ile anlaşamayan ev sahipleri arasındaki sözleşmeleri onarıyor. Kiracı ve ev sahibi arasında yeni bir sözleşme tasarlıyor. Bunların dışında işler daha da ileriye gidilmiş ve kiracı ya da ev sahibi tarafından bir dava açılmışsa o davada müvekkilinin sahip olduğu hakları koruyor.

Kiracı ve ev sahibi arasındaki ev tahliyesi davası ya da tahliyenin reddi üzerine bir dava uyarlama davası kira tespit davası kira bedelinin tahsili davası gibi davalarda Av. Mehmet Ali Helvacı görev alıyor. Hangi tarafın müvekkilliğini yapıyorsa onun haklarını mahkemelerde arayarak haklı odluğu yönlerden dolayı maddi ve manevi kayıplarını karşı tarafa karşılattırıyor.

Helvacı Hukuk Bürosuyla Nasıl İletişime Geçilir?

Helvacı hukuk danışmanlığı ve avukatlık bürosunun bir web sitesi bulunuyor. Güllü Bağlar Mahallesi Kira Hukuku Avukatı Av. Mehmet Ali Helvacı nın adına açılmış olan bu avukatlık sitesindeki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Buna ek olarak buradaki mail adresi üzerinden İstanbul ilinin en kaliteli avukatlık bürosuyla iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gullu-baglar-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/atasehir-esatpasa-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-baglar-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gullu-baglar-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gullu-baglar-mahallesi-avukat.html

“Güllü Bağlar Mahallesi Kira Hukuku Avukatı” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara