Bağcılar Barbaros Mahallesi Avukat

İstanbul Ataşehir bölgesinde bulunan Barbaros Mahallesi avukat hizmeti sunan hukuk büromuza her türlü hukuki sorununuz için başvurabilirsiniz. Büromuz içerisinde danışmanlık hizmeti de verilir. Boşanma davalarınız ya da iş hukuku konusunda yaşadığınız sorunlar için hukuk büromuzun desteğini alabilirsiniz.

Barbaros Mahallesi Avukat Fiyatları

Avukatlık için resmi fiyatlandırma sistemi uygulanır. 2019 yılı için belirlenmiş olan sözlü danışma ücreti ilk bir saat için 375 TL olarak belirlenmiştir. Bir saati takip eden her saat için 218 TL ek ücret yansıtılır. Dilekçe hazırlanması için uygulanan fiyat 550 TL’dir.  Davalarda görülen duruşma ücretleri ise davanın türüne göre değişim gösterir. İstanbul / Ataşehir bölgesinde hizmet veren hukuk büromuzun uzman avukat kadrosundan yararlanabilirsiniz.

Barbaros Mahallesi Avukat İletişim

Bir avukat ile iletişim kurmak için öncelikle o avukatın bağlı olduğu hukuk bürosu ile görüşebilirsiniz. Eğer avukatın numarası sizde bulunuyorsa danışmak için bu numara üzerinden avukat ile görüşerek bir buluşma ayarlamanız mümkündür. Çağrı üzerine gidilen sözlü danışma ücreti 750 TL’dir. Bu fiyat ilk bir saat için geçerlidir. Bir saatin sonunda her saat başında fiyat 315 TL olarak artış gösterir.

Barbaros Mahallesi Hukuk Bürosu

Hukuki bir sorun ile karşı karşıya kaldığınızda bir avukata başvurmanız şarttır. Bunun için uzman avukat kadrosu ile Bağcılar Avukat hukuk büromuzu kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-barbaros-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-barbaros-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ballica-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-baglar-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/atasehir-barbaros-mahallesi-isci-avukati.html

“Bağcılar Barbaros Mahallesi Avukat” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara