Arnavutköy Karaburun Mahallesi İş Kazası Avukatı

Karaburun Mahallesi iş kazası avukatı, işletmelerdeki kazaların sonucunda bundan kötü bir şekilde etkilenen mağdurlara yardımcı olmaktadır. Çünkü bir işyerinde kaza geçiren kişilerin büyük bir kısmı haklarını bilmez. Bundan dolayı alanında uzman bir avukat ihtiyacı ortaya çıkar.

Karaburun Mahallesi İş Hukuku Avukatı

Arnavutköy iş kazası avukatı, yalnızca bu alanda profesyonel değildir. İş kazalarının dışında daha farklı durumlar da yaşanabilmektedir. 2003 senesinde faaliyet yürürlüğe konulan 4857 numaralı iş hukuku kanununa göre hareket edilir.

Böylelikle işçilerin hak etmiş olduğu tazminat davaları söz konusu olabilmektedir. Tüm süreci avukat yürütür. Herhangi bir işyerinde kullanılacak olan hizmet sözleşmelerinin hazırlanmasında görüşü alınır. Bazen ortaya çıkan haklı ya da haksız iş akdi fesihleri, yine onun ilgilenmiş olduğu alan içerisinde bulunur.

Karaburun Mahallesi İşçi Avukatı

Arnavutköy ilçesinde hizmet veren işçi avukatının alanı sadece çalışan kişinin haklarını korumakla sınırlıdır. Bundan dolayı işverene karşı açılmış olan davalarda yanınızda olur ve davayı yürütür.

Karaburun Mahallesi İş Kazası Tazminatı

Arnavutköy iş kazası gibi bir durumun ardından bunun iş kazası olarak tespiti gerekmektedir. Yetkili mecralara bildirim yapılmalıdır. Aksi halde bildirim davası açılmak zorundadır. Manevi tazminat davası söz konusudur. Bunun maddi olarak tanımlanmış bir başka türü de vardır. Yerleşim mahkemelerinde dava görülür. Genellikle maksimum 2 sene içerisinde sonuçlanması gibi bir durum vardır.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-karaburun-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-karaburun-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gecerli-sayilan-bosanma-sebepleri.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cekismeli-bosanma-davasi-nedir.html

“Arnavutköy Karaburun Mahallesi İş Kazası Avukatı” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara