Bağcılar Bağlar Mahallesi Avukat

Hukuki anlamda yaşadığınız sorunlar için bağlar mahallesi avukat hukuk büromuza gelerek danışma hizmeti alabilirsiniz. Avukatlık hizmeti için verilen danışma hizmeti ücretlidir. Bu hizmetin ücreti çeşidine ve saatine göre farklılık gösterebilir.

Bağlar Mahallesi Avukat Fiyatları

Avukatlık hizmetinin fiyatları dava konusunda, danışma sayısına ve istenilen belgelerin hazırlanmasına göre değişim gösterebilir. Avukatlık hizmeti için belirlenen rakamlar resmidir. Avukatlık bürosunda verilen danışmanlık hizmetinin ücreti 375 TL’dir.  Dilekçe,  ihbarname ve ihtarname hazırlanması içinse 550 TL gibi bir ücret belirlenmiştir.

Bağlar Mahallesi Avukat İletişim

Avukatınız ile iletişime geçmek için kendi numarasını ya da hukuk bürosunun numarasını kullanabilirsiniz. İstanbul / bağcılar bölgesinde bulunan hukuk büromuzdan yardım alarak uzman avukat kadromuzdan istediğiniz gibi destek alma imkanına sahip olur.

Bağlar Mahallesi Hukuk Bürosu

Hukuk büromuz içerisinde bulunan avukat kadromuz ile her türlü hukuki sorununuza çare bulabilirsiniz. Boşanma, iş hukuku ve bu gibi davalarınız için Bağcılar Avukat hukuk büromuzun sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ballica-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-baglar-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-baglar-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gullu-baglar-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gullu-baglar-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

“Bağcılar Bağlar Mahallesi Avukat” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara