İçindekiler

Bağcılar Bağlar Mahallesi Avukat

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Bağcılar Bağlar Mahallesi Avukat

Hukuki anlamda yaşadığınız sorunlar için bağlar mahallesi avukat hukuk büromuza gelerek danışma hizmeti alabilirsiniz. Avukatlık hizmeti için verilen danışma hizmeti ücretlidir. Bu hizmetin ücreti çeşidine ve saatine göre farklılık gösterebilir.

Bağlar Mahallesi Avukat Fiyatları

Avukatlık hizmetinin fiyatları dava konusunda, danışma sayısına ve istenilen belgelerin hazırlanmasına göre değişim gösterebilir. Avukatlık hizmeti için belirlenen rakamlar resmidir. Avukatlık bürosunda verilen danışmanlık hizmetinin ücreti 375 TL’dir.  Dilekçe,  ihbarname ve ihtarname hazırlanması içinse 550 TL gibi bir ücret belirlenmiştir.

Bağlar Mahallesi Avukat İletişim

Avukatınız ile iletişime geçmek için kendi numarasını ya da hukuk bürosunun numarasını kullanabilirsiniz. İstanbul / bağcılar bölgesinde bulunan hukuk büromuzdan yardım alarak uzman avukat kadromuzdan istediğiniz gibi destek alma imkanına sahip olur.

Bağlar Mahallesi Hukuk Bürosu

Hukuk büromuz içerisinde bulunan avukat kadromuz ile her türlü hukuki sorununuza çare bulabilirsiniz. Boşanma, iş hukuku ve bu gibi davalarınız için Bağcılar Avukat hukuk büromuzun sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ballica-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-baglar-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-baglar-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gullu-baglar-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gullu-baglar-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

 

3 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara