0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Bağlar Mahallesi Avukat

Hukuki anlamda yaşadığınız sorunlar için bağlar mahallesi avukat hukuk büromuza gelerek danışma hizmeti alabilirsiniz. Avukatlık hizmeti için verilen danışma hizmeti ücretlidir. Bu hizmetin ücreti çeşidine ve saatine göre farklılık gösterebilir.

Bağlar Mahallesi Avukat Fiyatları

Avukatlık hizmetinin fiyatları dava konusunda, danışma sayısına ve istenilen belgelerin hazırlanmasına göre değişim gösterebilir. Avukatlık hizmeti için belirlenen rakamlar resmidir. Avukatlık bürosunda verilen danışmanlık hizmetinin ücreti 375 TL’dir.  Dilekçe,  ihbarname ve ihtarname hazırlanması içinse 550 TL gibi bir ücret belirlenmiştir.

Bağlar Mahallesi Avukat İletişim

Avukatınız ile iletişime geçmek için kendi numarasını ya da hukuk bürosunun numarasını kullanabilirsiniz. İstanbul / bağcılar bölgesinde bulunan hukuk büromuzdan yardım alarak uzman avukat kadromuzdan istediğiniz gibi destek alma imkanına sahip olur.

Bağlar Mahallesi Hukuk Bürosu

Hukuk büromuz içerisinde bulunan avukat kadromuz ile her türlü hukuki sorununuza çare bulabilirsiniz. Tanıma, tenfiz, boşanma, iş hukuku ve bu gibi davalarınız için Bağcılar Avukat hukuk büromuzun sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Bağlar Mahallesi Tanıma Tenfiz

Yurt dışında görülmüş ve karara bağlanmış olan bir davanın Türkiye’de karara bağlanması için açılan davalara tanıma ve tenfiz davaları denilir. Yurt dışında yapılan bir boşanmanın Türkiye’de geçerli sayılması için tanıma ve tenfiz davası açmak zorunludur. Aksi takdirde nüfus işlemlerinizde hala evli olarak görülmeniz size sıkıntı çıkartabilir. Tanıma ve tenfiz davasını açmak için hukuk büromuzun uzman avukat kadrosunu kullanabilirsiniz.

Call Now Button