0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Bağlar Mahallesi İş Kazası Avukatı

Bir işçinin işverene ait olan iş yerinde olduğu zaman içerisinde yaşadığı fiziksel ya da ruhsal zararların hepsi iş kazası olarak değerlendirilir.  Bu durumda işçinin hangi şekilde yara aldığının ya da öldüğünün pek bir önemi yoktur.

Aynı şekilde işveren tarafından çalışma saatleri içerisinde bir yere görevli olarak gönderilmesi ve bu gönderildiği yerde geçirdiği kazalar da iş kazası olarak değerlendirilir. Bu durumlar ile bağlar mahallesi iş kazası avukatı olarak görev yapan alanında uzman avukatlar ilgilenir.

Bağlar Mahallesi İş Hukuku Avukatı

İş hukuku konusunda uzman olan avukatlara iş hukuku avukatı denilir. Ancak avukatlığın bölümlere ayrılması gibi bir durum söz konusu değildir. Bir avukat her türlü davaya girebilme yetkisine sahiptir. Bağcılar bölgesinde bulunan hukuk büromuza danışarak iş hukuku alanında uzman avukatlarımızın desteğini alabilirsiniz.

Bağlar Mahallesi İşçi Avukatı

İş hukukunda işçinin ve işverenin birbirlerine karşılıklı olarak borçlu oldukları durumlar vardır. İşçi avukatı müvekkilinin hakkını korumak ile görevlidir. Bağcılar iş kazası avukatı görevini yapan kendi alanında uzmanlaşmış avukatlara danışarak iş hukuku hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bağlar Mahallesi İş Kazası Tazminatı

İş kazası tazminat davasını açmak için bir avukata danışmanız ve onunla birlikte hareket etmeniz gerekir.  İş kazasını açabileceğiniz yetkili mahkeme iş mahkemeleridir. Bu mahkemeler de davalara göre kendi içinde 3’e bölünür.

Call Now Button