İçindekiler

Yalı Mahallesi Avukat

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Yalı Mahallesi Sakinleri İçin Avukat

Kartal ilçesi içinde bulunan Helvacı hukuk bürosu boşanma davalarına icra davalarına ticari hukuk davalarına ceza hukuku davalarına iş hukuku davalarına iş kazaları davalarına ölümlü trafik kazaları sonrasında açılan davalara kira hukuku davalarına gayrimenkul davalarına miras davalarına tüketici hakları davalarına bakıyor. Bu kadar geniş bir portföyde davayla ilgilenmesi avukatlık bürosunun bir çok alanda uzmanlaşmasına sebep oluyor.

Av. Mehmet Ali Helvacı da bu hukuk bürosunun kurucusudur. Yalı Mahallesi Avukat kapsamında yaptığı çalışmalarda sadece Yalı mahallesinde değil bu bölgenin tüm mahallelerinde avukatlık hizmeti veriyor. 10 yılı aşkın bir süredir aldığı tüm davalarda yüksek bir başarı oranında avukatlık hizmetlerinin sonuçlarını almıştır.

Ölümlü Trafik Kazası İçin Açılan Davalar

Trafik kazası sadece ülkemizde değil tüm dünyada yaşanan bir durumdur. Bu durumlarda iki taraftan birisinde ya da her ikisinde de maddi ve manevi kayıplar yaşanabilir. İşte bu yüzden de mahkeme nezdinde davalar açılabilir. Yalı Mahallesi Avukat kategorisindeki Av. Mehmet Ali Helvacı da bu tarz davalarla ilgileniyor.

Kazadan maddi ve manevi yönde zarar almış olan kişi adına açılan tazminat davasında karşı taraftan maddi tazminat istenildiği gibi aynı zamanda hapis cezası istemi de yapılabilir. Aynı zamanda bu tazminat davası sadece diğer aracın kişisine değil aracı işleten kişiye ya da aracı sigortalayan sigorta şirketine de açılabilir. Bu bağlamda haklı bulunulursa maddi tazminat elde edilir.

Trafik kazasında eğer birisi ölür ve ölen kişinin ailesi de diğer tarafa maddi tazminat davası açarsa karşı taraf ölene kadar davayı açan aileye maddi bir gelir sağlamak zorunda kalabilir.

Gayrimenkul Tapu Anlaşmazlıklarında Açılan Davalar

Yalı Mahallesi Avukat olarak bilinen Av. Mehmet Ali Helvacı taşınmaz malların tapusu için anlaşmazlıklar durumunda açılan davalarla da ilgilenir. Bu gayrimenkullerin tapularının iptali için de açılacak bu davalarda sahibi olduğunuz gayrimenkulü hukuki bir belgeyle de kesinleştirmiş olursunuz.

İstanbul ilinde çalışan Av. Mehmet Ali Helvacı gayrimenkul hukukunda ortaklığın giderilmesi davası tapu iptali ve tescili davası gibi davalarla ilgilenir. Bu alanda uzman bir rol oynamaktadır.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yali-mahallesi-is-kazasi-avukati-2.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kadikoy-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yali-mahallesi-kira-hukuku-avukati-2.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yali-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yali-mahallesi-avukat.html

3 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara