0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cevizli Mahallesi Avukat

Kartal ilçesinde bulunan büromuzla sizlere kanun yolunda her türlü sorunlarınızda yardımcı olmaya devam ediyoruz. Büro olarak 2007 yılından bu yana hizmet sunmaktayız. Her türlü davayla ilgili yardımcı olmakla birlikte danışmanlık sağlamakta bilgi almak istediğiniz tüm konularla ilgili bizlerle iletişime geçebilmektesiniz.

Bizler Neler Yapıyoruz?

Cevizli mahallesi avukat büromuzda alanında uzman avukatlarımızla birlikte hukuk yolunda her daim sizlerin yanında olmaya çalışıyoruz. Adaletin sağlanması, haklarınızın korunması amacıyla bizlerden destek alabilir ve sormak istediğiniz, danışmak istediğiniz her konu için müracaat edebilirisiniz.

Çalışma sistemimiz içinde öncelikle sizlerle telefonla iletişim kuruyoruz. Burada sorunlarınızla ilgili gerekli detayları öğrendikten ve araştırmalara yapıldıktan sonra ilk görüşmememizi sizden aldığımız randevu gün ve saatinde gerçekleştiriyoruz. Cevizli mahallesi avukat büromuzdan bizlere kolaylıkla ulaşabilmektesiniz. İcra hukukundan, boşanma hukukuna, iş hukukunda ceza hukukuna kadar her alanda hizmet sunuyoruz. Amacımız adaletin yerin bulması ve haklarınızın bilirkişiler tarafından koruma altına alınmasıdır.

Mahkeme süreçleri her durumda zorlayıcıdır. Bilmeyenler için bu karmaşık süreçlerinde düzenli hale getirilmesini biz avukatlar sağlıyoruz. Kanun önünde sahip olduğunuz haklarınız, korumanız gereken haklarınız, yapılması ve yapılmaması gereken tutum ve davranışlar gibi ele alınması gereken pek çok konu bulunmaktadır. Bu süreçte sizlerle birlikte çalışarak dava seyrinde ne gibi gelişmeler oluyor, neler yapılması gerekiyor, ne gibi düzenlemeler oldu, sonuca ne zaman bağlanır gibi bilinmesi gereken tüm detaylarla ilgili sizin yerinize süreçleri takip ediyor ve sizleri de er aşamada bilgilendiriyoruz. Bizlere duyduğunuz güvenin boşa çıkmamasını sağlayarak davanın sizin seyrinizde sonuçlanması yolunda tüm çalışmalarımızı düzenli takip ederek gerekli müracaatlar tarafımızca yapılıyor.

Hangi Davalara Bakıyoruz?

Cevizli mahallesi avukat sisteminizde her türlü davalarla ilgili dosyaları ele alabiliyoruz. Sıklıkla son dönemlerde karşılaşılan davalar boşanma ve ceza davaları olmasının yanı sıra adaletle ilgili tüm sürelerde bizlerden yardım alabilmektesiniz. Bünyemizde bulunan alanında uzman avukatlarımız sayesinde her türlü sorunlarınız için hukuksal anlamda yapılabilecek tüm çalışmalar detaylı bir şekilde incelenmekte ve nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konusunda sizlerle konuşulmaktadır.

Boşanma davaları içinde anlaşmalı boşanma davalarından çekişmeli boşanma davalarına kadar zorlu geçebilecek her türlü uruma karşı haklarınızı koruma altına almak adına ön çalışmalar yapılmakta ve dosyalar adınıza tamamlandıktan sonra gerekli sürçeler başlatılmaktadır. Büromuz bu alanda 2007 yılından b u yana 10 yıllık deneyimleri ve tecrübeleriyle sizlere yol gösterici olmaktadır. Adaletin tecelli etmesi ve haklarınızın koruma altına alınması yolunda her daim bizlere başvurabilir ve destek alabilirsiniz. Kanunların yerine getirilmesi adına bu süreçte bizler izlerin yanında olarak kanun önünde savunmanızı gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul ili içinde adaletle ilgili başınıza gelen her sorunda bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilmektesiniz. Öncelikle telefonla görüşerek nasıl bir sonunuz olduğunu dinlemekte ve nasıl çözümler bulunacağı konusunda araştırma yapılmakta davaların açılması ve seyirleriyle ilgili bilgilendirme amaçlı sizlere görüşmeler daha sonra başlatılmaktadır. Bu süreç içinde sizlerin yapması gereken konular olduğunda bilgilendirmeler yapılarak sürçeler hızlandırılmaktadır. Büro olarak bugüne kadar işimizi ciddiye almayı ve her daim kanunların yerine getirilmesi konunda ki çalışmalarımız 10 yıldır sürdürmekteyiz. Sizler de haklarınızı öğrenmek, haklarınızı korumak adına bizlere her zaman başvurabilirsiniz.

Call Now Button