0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cevizli Mahallesi Avukat

Cevizli Mahallesi avukat ihtiyaçlarında ve İstanbul’un tüm hukuk işlemlerinde Mehmet Ali Helvacı, avukatlık bürosu ile hizmet sunuyor. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile İstanbul’da 2006 yılından bu yana başarılı faaliyetler sürdürülüyor. Firma, boşanma avukatı, kira avukatı, kira hukuku avukatı, icra avukatı ve işçi hukuku avukatı olarak hizmet veriyor.

Firmanın baktığı davalar arasında ise; anlaşmalı boşanmalar, çekişmeli boşanmalar ve yurtdışı boşanmaları bulunuyor. Gayrimenkul avukatlığı, iş kazaları avukatları, kamu ve kamulaştırma avukatları, kira hukuku avukatlığı, miras hukuku ve miras avukatları, ölümlü trafik kazaları avukatları, ticaret avukatlığı ve tüketici hakları avukatlığı hizmetleri başarılı şekilde Maltepe ofisinden gerçekleştiriliyor. Web sitesi üzerinden sunulan tüm hizmetlerin detaylarına erişebilir, güncel kanunlar ve yasalarla ilgili haberlere direkt erişim sağlayabilirsiniz.

Firmanın Çalışma Alanları Nelerdir?

Helvacı Hukuk Bürosu olarak Cevizli Mahallesi avukat ofisi ile, boşanma davalarında, anlaşmalı veya çekişmeli konularda en profesyonel şekilde davalar sonuçlandırılıyor. Firmanın çalışan tüm avukatları, davaların lehte sonuçlanması üzere en hızlı sürede faaliyet gerçekleştiriyorlar.

Boşanma davalarında aile mahkemeleri ile çalışma gerçekleştiriliyor. Asliye hukuk mahkemeleri ise, aile mahkemelerinin bulunmadığı yerlerde görev alıyor. Evlilik kurumunu bitirmek isteyen ve artık anlaşamadıkları düşünen çiftlere yardımcı olarak,  gerekli çözümler sunuluyor.

Helvacı Hukuk Bürosu Şirket Bilgileri

Hukuk bürosu, Mehmet Ali Helvacı tarafından kurulmuştur. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrenimine başlayan değerli avukat, 2005 yılında mezun olarak hukuk alanındaki çalışmalarına başlatmıştır. 2006 yılında kurduğu firma hizmetlerinde, Helvacı Hukuk Bürosu ismi ile hukuk markası haline gelmiştir. 1982 Hatay doğumlu olan avukat Mehmet Ali Helvacı, Cevizli Mahallesi Maltepe- İstanbul adresinden hizmetlerine sunuyor.

Cevizli Mahallesi avukat işlemleriyle, yurtiçi ve yurtdışından talepte bulunan herkese hukuk danışmanlık hizmetleri sunuluyor. Türkiye dışından başvuruda bulunan kişiler, pasaportları ve konsolosluklardan alacakları vekaletname ile, hukuk bürosundan avukatlık işlemlerini gerçekleştirebilirler. Mehmet Ali Helvacı’nın tüm vekalet bilgileri ve firma bilgilerine web sitesi üzerinden sunuluyor. Info@mehmetalihelvaci.av.tr mail adresinden ve online mail başvuru formundan hizmet alabilirsiniz. Vekaletnamede yer alan yetkiler; sulh ve ibra, dava ve temyizden feragat etme, kabul, vazgeçme, tebliği alma sicil kaydı gibi hizmetler sunuluyor.

Call Now Button