Kurtdoğmuş Mahallesi Avukat

Kurtdoğmuş Mahallesi avukat ihtiyaçlarında ve Marmara Bölgesi’nin tüm hukuk hizmetlerinde Mehmet Ali Helvacı, avukatlık ofisiyle faaliyet sunuyor. Güvenilir hizmet başarısı ile İstanbul’da 2006 senesinden itibaren kaliteli hukuk faaliyetleri sürdürüyor. Helvacı hukuk ofisi hukuk alanlarında; boşanma avukatı, kira avukatı, kira hukuku avukatı, icra avukatı ve işçi hukuku avukatı davalarında hizmet veriliyor.

Firmanın ilgilendiği davalar arasındaysa; anlaşmalı boşanmalar, çekişmeli boşanmalar ve yurtdışında boşanmalar bulunuyor. Gayrimenkul avukatlığı, iş kazaları avukatları, kamulaştırma avukatları, kira hukuku avukatları, miras hukuku- miras avukatları, ölümlü trafik kazaları davaları ve avukatları, ticari avukatlar ve tüketici hakları avukatlık hizmetleri başarılı şekilde Pendik ofisinden sağlanıyor. İnternet sayfası üzerinden sunulan tüm hizmetlerde güncel yasalarla ilgili haberler, yani kanunlar, ilgilenilen davalar ile ilgili bilgilere direkt erişim sağlayabilirsiniz.

Firmanın Çalışma Alanları Nelerdir?

Helvacı Hukuk Bürosu Kurtdoğmuş Mahallesi avukat ofisiyle, boşanma davalarında başarılı dava sonuçları ile hizmet veriyor. Anlaşmalı veya çekişmeli boşanma konularında, profesyonel ve kazanım sonuçlu davalar sonuçlandırılıyor. Firmada çalışan tüm avukatlar, bakılan davaların lehte sonuçlanması üzerine en hızlı faaliyetlerini sunuyorlar.

Boşanma davalarında aile mahkemeleri veya aile mahkemelerinin bulunmadığı bölgelerde, Asliye hukuk mahkemeleriyle çalışmalar sağlanıyor.

Helvacı Hukuk Bürosu Şirket Bilgileri

Helvacı Hukuk Bürosu, Mehmet Ali Helvacı tarafından kurulmuştur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrenimine 2000 senesinde başlayan avukat, 2005 yılında başarıyla mezun olarak hukuk çalışmalarına başlamıştır. 2006 senesinde kurduğu firma ile, Helvacı Hukuk Bürosu olarak İstanbul’un markası haline gelmiştir. 1982 Hatay doğumlu olan Avukat Mehmet Ali Helvacı, Maltepe- İstanbul adresinden hizmetlerini sunuyor.

Kurtdoğmuş Mahallesi avukat işlemlerinde, uluslararası talepte bulunan herkese hukuk danışmanlığı hizmetleri sağlanıyor. Yurt dışından başvuru yapan kişiler, pasaportlarıyla konsolosluklardan alabilecekleri vekaletnameler ile, hukuk bürosundan tüm hukuk işlemlerini gerçekleştirebilirler. Mehmet Ali Helvacı’nın vekalet bilgileri ile firma künye bilgileri web sayfasında sunuluyor. info@mehmetalihelvaci.av.tr bilgi ve mail adresinden başvuru yapılabilir. Online mail başvuru formuyla hizmetsağlanabilir. Vekaletnamede sunulan yetkiler; sulh ve ibra, dava veya temyizden feragat etme işlemleri, kabul, davadan vazgeçme işlemleri, tebliği alma ve sicil kaydı gibi hukuk hizmetler. sunuluyor.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kurtdogmus-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kurtdogmus-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kurtdogmus-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kurtdogmus-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kurtdogmus-mahallesi-bosanma-avukati.html

Hemen Ara