Bahçelievler Mahallesi İşçi Avukatı

İstanbul Pendik İlçesi ve tüm semtlerinde hukuk hizmeti veren Helvacı Hukuk Bürosu bölgenin en güvenilir hukuk faaliyetlerini sürdürüyor. Şirket 2006 yılında kurulmuş olup, profesyonel avukat ekibi ile İş hukuku ve işçi avukatı olarak hizmet veriyor. Helvacı Hukuk Bürosu’nun kurucusu Mehmet Ali Helvacı, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Bahçelievler Mahallesi işçi avukatı olarak hem yurt içi, hem yurt dışında nitelikli hizmet sunuyor.

İş Hukuku ve İşçi Avukatı

Türkiye Cumhuriyeti anayasalarına göre belirlenen işçi hukuku konusunda, her iki taraf için de en güvenilir ve doğru hukuk hizmetleri sağlanıyor. İşçi ve işverenler, konuyla ilgili meslek alanları, meslek kuruluşlarına ilişkin kanun ve iş hukuku dahilinde hizmet kalitesi sunuluyor. İşveren ve işçinin sendikaları, yasak sendika kapsamları ve iş ilişkileri konusunda Ahmet Yesevi Mahallesi işçi avukatı olarak çözümleyici ve kazanım odaklı hizmetler veriliyor. İşçi ve işveren olan kişilerin, devlet ilişkileri, iş hukuku dahilinde adalet temeliyle değerlendirilerek, nitelikli hukuk hizmetleri Helvacı hukuk farkıyla sunuluyor. İş hayatı ve iş konularındaki uyuşmazlıklar konusunda devlet prosedürleri değerlendirilmektedir. Ülke yasaları, ülke menfaati ve devlet yararına uygun şekilde, iş hukuku ve işçi hakları değerlendirilerek faaliyet gösterilmektedir. İş ve işçi bulma- sorunları çözme konusunda rol alan devlet ve birimleri, işyeri açılışı- faaliyetleri, iş ve işçi hukuku konularında yetkili birim olarak, ruhsat yetkisiyle belirleyici olmaktadır. İş hukuku alanındaki yasalar dahilinde hizmet veren Helvacı Hukuk Bürosu, en güncel sunumları ile avukatlık faaliyetlerini sağlıyor.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Alanının en iyi avukatlar ile sunulan hizmetler arasında 4 kategori bulunuyor. Bunlar;

  • İşçi hukuku avukatlığı
  • Ceza hukuku avukatlığı
  • Boşanma hukuku avukatlığı
  • İcra hukuku avukatlığı olarak sunuluyor.

İstanbul merkez ofiste, iş ve ticaret davaları, şirket hukuki danışmanlığı, aile hukuku davaları, işçi ve sosyal güvenlik davaları, imar- kamu- kamulaştırma veya gayrimenkul davaları, kira hukuku davaları, anlaşmalı veya çekişmeli boşanma davaları Bahçelievler Mahallesi işçi avukatı olarak hizmet ve başarı sağlanıyor. Yurtdışından hizmet almak isteyen herkese, vekaletli işlem ile online hizmetler dahilinde hukuk danışmanlığı sağlanıyor.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bahcelievler-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kurtdogmus-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bahcelievler-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bahcelievler-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kurtdogmus-mahallesi-avukat.html

Hemen Ara