İdealtepe Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

İstanbul Maltepe İlçesi ve tüm mahallelerinde hukuk faaliyeti gösteren Helvacı Hukuk Bürosu ile profesyonel hizmet sunuluyor. Şirket 2006 yılında kurulmuş olup Mehmet Ali Helvacı önderliğinde profesyonel avukat hizmet ekibi ile hizmet veriliyor. Hukuk bürosunun kurucusu olarak Mehmet Ali Helvacı, Marmara Üniversitesi mezunudur. İdealtepe Mahallesi kira hukuku avukatı olarak icraat ve hizmetler sunuluyor.

2000 yılında İstanbul Üniversitesi Marmara Hukuk Fakültesinden mezun olan avukat, sektörde gösterdiği başarılı girişimler ve kazandığı davalar ile hukuk alanında başarılı isimlerden birisi olmuştur. Firmada çalışan diğer avukatlar ile, hem bir aile şirketi yapısını sunarken hem de başvuruda bulunan kişilerin davalarında profesyonel ve başarılı kazanımlar elde ediliyor.

Kira Hukuku Çalışmaları

Firma İdealtepe mahallesi kira hukuku avukatı olarak sunduğu faaliyetler ile, kiracı ve gayrimenkul sahibi arasında önemli rol üstleniyor. Tamamen yasalar ve kanunlar gereğinde, kiracı haklarını koruma, mal sahibi hakkını koruma ve aradaki anlaşmazlıkları çözme odaklı profesyonel, adil ve hukuk çerçevesinde hizmet sunuluyor. Başvuruları web sayfası üzerinden veya telefon iletişim hatlarından kabul eden Helvacı hukuk ofisi İstanbul’un tüm bölgelerinde ilçe ve semtlerinde faaliyet gösteriyor. sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin herhangi bir noktasından yapılan başvuruları da internet üzerinden ve faks numaralarından değerlendirerek, tüm davaların başarıyla sonuçlanmasını sağlıyor. Info@mehmetalihelvaci.av.tr mail iletişim numarasından, web sitesi hızlı başvuru form sayfasından ve telefon danışma numaralarından iletişi ve erişim sağlayabilirsiniz.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Alanının uzmanları avukatlar ile sunulan hizmetler arasında 4 farklı başlık bulunuyor. Bunlar;

  • İşçi hukuku avukatlığı
  • Ceza hukuku avukatlığı
  • Boşanma hukuku avukatlığı
  • İcra hukuku avukatlığı olarak profesyonel şekilde sunuluyor.

Mesleki alanlarına göre faaliyet gösteren başarılı avukat kadrosu ile İstanbul merkez ofiste; Melek bal Helvacı, Yasemin Mersin, Gamze Mersin ve Uğur Irmak’ın başarılı çalışmaları ile hukuk alanında profesyonellik sunuluyor. İş ve ticari davalar, şirket danışmanlığı, aile hukuku davaları, işçi ve sosyal güvenlik hukuku davaları, imar planı, kamulaştırma veya gayrimenkul davaları, kira hukuku davaları, anlaşmalı veya çekişmeli boşanma davaları ile yurtdışı boşanma davaları konusunda, İdealtepe mahallesi kira hukuku avukatı olarak profesyonel destek ve başarı sağlanıyor.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/idealtepe-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/idealtepe-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/idealtepe-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/idealtepe-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bahcelievler-mahallesi-isci-avukati.html

“İdealtepe Mahallesi Kira Hukuku Avukatı” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara