Cevizli Mahallesi İşçi Avukatı

Toplumda düzeni sağlamak amacıyla uyulması gereken zorunlu kurallara hukuk deniyor. Hukuk her alanda ve her sektörde olabilir. İş ortamında da sorunların ortaya çıkmaması amacıyla işçiler ve iş veren arasında uyulması gereken kurallara da iş hukuku deniyor. Ancak bir çok farklı sebepten dolayı işçiler ve iş verenler arasında sıkıntılar meydana geliyor. İşte bu gibi durumlara Cevizli Mahallesi İşçi Avukatı olarak bilinen Av. Mehmet Ali Helvacı bakıyor. Kartal ilçesinde bulunan hukuk bürosu üzerinden işçiler ve iş verenler arasındaki sorunlara ışık tutmak ve bu sorunları çözerek müvekkilinin haklarını savunmak amacıyla görev alıyor. Aynı zamanda sadece işçilerle iş verenler arasında değil işverenlerin melsen kuruluşları ile olan sorunlarında da iş hukuku devreye giriyor. Profesyonel yardım için iş hukuku avukatı olan Av. Mehmet Ali Helvacı dan yardım alabilirsiniz.

İşçiler İle İşverenler Arasındaki Sorunlara Çözüm İçin Helvacı Hukuk Bürosu

Cevizli Mahallesi İşçi Avukatı olarak bilinen Av. Mehmet Ali Helvacı işçilerin iş verenler ile aralarındaki sorunlarda devreye giriyor. Ülkemizde bir çok iş veren işçisiyle arasında yaptığı sözleşmeye uymuyor. Fazladan çalışma saatleri mesaiden sayılmıyor ve bu durum da işçinin rahatsız olmasına sebep oluyor. Aynı zamanda zamanında maaşların yatmaması ve eksik yatan maaş gibi durumlarda da iş hukuku devreye giriyor. İşte bu gibi sorunları ortadan kaldırmak isteyen işçiler Av. Mehmet Ali Helvacı dan yardım isteyerek kendilerini savunmasını isteyebilirler. İşçi ile işveren arasındaki sözleşmeye ve iş hukuku kurallarına göre hareket eden Mehmet Ali Helvacı müvekkilinin haklarını sonuna kadar korur ve onun mağduriyetini giderir.

Devlet Yerlerinde de İş Hukuku Geçerlidir

Günümüzde en düzgün bir şekilde iş ortamının işlediği yerlerden birisi olarak devlet işleri bilinir. Ancak burada da çalışan işçiler bir çok kez sorunla karşı karşıya gelmişlerdir. İşte Cevizli Mahallesi İşçi Avukatı Av. Mehmet Ali Helvacı iş ortamındaki huzuru sağlamak ve işçi müvekkilinin haklarını sonuna kadar alabilmek için devreye giriyor. Eğer siz de İstanbul ilinde yaşıyorsanız bu sorunlarınız için Helvacı hukuk bürosundan yardım talep edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/sancaktepe-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cevizli-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/atalar-mahallesi-cevizli-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cevizli-mahallesi-bosanma-avukati-2.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/dumlupinar-mahallesi-isci-avukati.html

Yorum yapın

Hemen Ara