Cevizli Mahallesi Boşanma Avukatı

Evlilik toplum içerisinde son derece kutsal bir olaydır. Ancak çiftler evliliklerinin başında ya da daha uzun yıllar sonrasında anlaşamama gibi bir sorunla karşılaşır ve bu da direkt olarak boşanmayı doğurur. Eğer bu bağlamda Kartal ilçesinde yaşıyorsanız ve boşanmak istiyorsanız sizlere Av. Mehmet Ali Helvacı yardımcı olur. Helvacı avukatlık bürosu tarafından alacağınız bu hizmet sayesinde anlaşmalı boşanma ya da çekişmeli boşanma davalarınızda istediğiniz sonucu almanız sağlanır. Cevizli Mahallesi Boşanma Avukatı olarak da bilinen Av. Mehmet Ali Helvacı şu ana kadar bir çok boşanma davasına katılmıştır. Davaların anlaşmalı ya da çekişmeli boşanma davası olmasının da bir önemi yoktur.  Aile mahkemeleri içinde yapılacak dava sırasında yanınızda Av. Mehmet Ali Helvacı gibi boşanma konusunda uzman bir avukatın olması işinize çok yarayacaktır.

Anlaşmalı Boşanma Davaları

Anlaşmalı boşanma evlilik birliğinin temelden sarsılması sonrasında eşlerin bir araya gelerek konuşup boşanmak için karar alması duruma denir. Bunun yanı sıra eşler kendi aralarında çocuk velayet durumunu ve mal varlığının paylaşımı gibi durumları da konuşmuşlardır. Bu sayede boşanma davası daha kolay bir şekilde ilerler. Bu şekilde bir anlaşmalı boşanma davasının açılması için aranan tek şart ise çiftin en az 1 senedir evli olmasıdır. Eğer bu tarz bir davada kendinize avukat arıyorsanız Cevizli Mahallesi Boşanma Avukatı olarak da görev yapan Av. Mehmet Ali Helvacı sizlere yardımcı olacaktır. Uzman boşanma avukatı bu konuda sizin haklarınızı sonuna kadar savunacaktır.

Çekişmeli Boşanma Davaları

Evlilik sırasında şiddetli geçimsizliğin oluşması için yapılan tüm durumlar çekişmeli boşanma davasını ortaya çıkarır. Burada eşlerden bir tanesi boşanmak isterken diğeri bu isteği yanıtsız bırakır. Bu da davanın daha uzun sürede sonuçlanmasını ve zor ilerlemesine sebep olur. Ancak bu bağlamda Cevizli Mahallesi Boşanma Avukatı olarak görev yapan Av. Mehmet Ali Helvacı sizlere gereken yardımı sağlayacaktır. Her ne kadar çekişmeli bir boşanma davası olsa da uzman avukat kimliği ile davayı normalden daha kısa sürede bitirmenin çalışmalarını yapacaktır. İstanbul ilindeki uzman boşanma avukatlarından birisi olarak görevini yerine getirir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kavakpinar-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cevizli-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/atalar-mahallesi-cevizli-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/atalar-mahallesi-cevizli-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cevizli-mahallesi-isci-avukati.html

“Cevizli Mahallesi Boşanma Avukatı” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Hemen Ara