Kavakpınar Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

Kira hukuku alanında bir çok kez kiracılar ve ev sahipleri arasında anlaşmazlıklardan doğan davalar oluşur. Açılan tahliye davaları kira ücreti tespiti davaları kira bedelinin tahsil edilmesi davaları tahliyeye red davaları gibi davalar kiracılar ve ev sahipleri arasında gerçekleşir. Bu bağlamda Pendik Maltepe ve Kartal ilçelerinde bir hayli aktif olan Helvacı hukuk danışmanlığı ve avukatlık bürosu sizlere kaliteli bir kira hukuku avukatlığı sunuyor. Helvacı hukuk danışmanlığı ve avukatlık bürosunun kurucusu olan Av. Mehmet Ali Helvacı Kavakpınar Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak da tanınır. Aynı zamanda sadece kavakpınar mahallesinde değil Pendik semtinin bir çok mahallesinde oluşan kiracı ve ev sahibi arasındaki davalarda da avukatlık hizmetinde bulunarak müvekkilinin haklarını gün yüzüne çıkarmıştır. Bu sayede kiracı ve ev sahibi arasındaki sözleşmeden kaynaklı sorunlara son vermiştir.

Kavakpınar Mahallesi Kira Hukuku Avukatı Ne Yapar?

Kavakpınar Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak hizmet veren Av. Mehmet Ali Helvacı öncelikle kiracıların ve ev sahiplerinin aralarında yaptıkları kira sözleşmelerini inceler ve irdeler. İstenilen durumlarda kiracının haklarının korunması ve ev sahibinin haklarının korunması üzerine yeni bir kira sözleşmesi yapar. Eğer olay daha fazla büyümüşse bu bağlamda kiracı ve ev sahibi arasındaki açılmış olan kira hukuku davalarında avukatlık hizmetinde bulunur.

Av. Mehmet Ali Helvacı kiracı hakları ve ev sahibi hakları konusunda uzman bir bilgiye sahiptir. Bu nedenle de müvekkili konusunda gerek kiracıları gerekse de ev sahiplerini kabul edebilmektedir.

Av. Mehmet Ali Helvacının Girdiği Diğer Davalar

Av. Mehmet Ali Helvacı Kavakpınar Mahallesi Kira Hukuku Avukatı dışında başka bir çok hukuk alanında da avukatlık hizmetinde bulunmaktadır. Gerçekleştirdiği bir çok hukuk davası sırasında başarılı olduğu için İstanbul ilinin en önemli avukatlarından birisi olarak bilinir. Av. Mehmet Ali Helvacı başka bir çok hukuk alanındaki davalara bakmaktadır.

  • Anlaşmalı – çekişmeli ya da yurt dışı boşanma davaları
  • İcra hukuku davaları
  • İş hukuku ve iş kazası üzerine açılan davalar
  • Ceza hukuku davaları
  • Miras davaları
  • Tüketici hakları davaları
  • Kamulaştırma davaları

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kavakpinar-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kavakpinar-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kavakpinar-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kavakpinar-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kavakpinar-mahallesi-bosanma-avukati.html

Hemen Ara