Kavakpınar Mahallesi Avukat

Hukuk hizmetleri ve avukat danışmanlığıyla, Pendik ofisinden İstanbul’un tüm bölgelerinde faaliyet gösteren Helvacı Hukuk Bürosu, 11 yıldan beri güvenilir hizmetlerini sürdürüyor. Firma 5 avukat arkadaşıyla Mehmet Ali Helvacı tarafından 2006 yılında kurulmuştur. 1982 Hatay doğumlu olan Mehmet Ali Helvacı, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Kavakpınar Mahallesi avukat firmasının diğer avukatlarından; Melek Bal Helvacı ve Yasemin Mersin’de Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Doğuş Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun Gamze Mersin ile Uğur Irmak, hukuk bürosunda hukuk danışmanlığı hizmeti sunuyorlar.

Helvacı Hukuk Bürosunun Sunduğu Hizmetler

 • İcra hukuku avukatlığı
 • Ceza hukuku avukatlığı
 • İşçi hukuku avukatlığı
 • Boşanma avukatlığı olarak hizmet sunuluyor.

Helvacı Hukuk Bürosunun İlgilendiği Davalar?

Kavakpınar Mahallesi avukat ofisiyle boşanma avukatı servisiyle hizmet sunuluyor. Anlaşmalı boşanma veya çekişmeli boşanmalarda, yurtdışı boşanma işlemlerinde profesyonel destek, hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmetleri veriliyor. Firmanın baktığı diğer davalarda ise;

 • Gayrimenkul avukatı
 • İş kazası avukatı
 • Miras avukatı
 • Ticaret hukuku avukatı
 • Kamulaştırma avukatı
 • Ölümlü trafik kazası
 • Tüketici hakları
 • Kira hukuku avukatı hizmetleriyle, hukuk servisleri sunuluyor.

Helvacı Hukuk Bürosu Faaliyetleri

İstanbul ilçelerinden Kartal’da kurulup Maltepe’de hizmete devam eden Helvacı Hukuk Bürosu, çözüm odaklı ve daima haklı hizmet anlayışıyla kalite sunuyor. Müvekkillerine en doğru ve en hızlı şekilde yanıt veren hukuk ofisi, teknolojiyle hızlandırılan adalet sistemi işlemlerini kolaylaştırıyor. Aktif, dinamik ve hızlı şekilde davaların sonuçlanmasına yönelik çalışmaları, lehte sonuçlanması için profesyonel hizmet sağlanıyor. Kavakpınar Mahallesi avukat ofisi ve hukuk bölümleri ile hem yurt içinde hem de yurt dışına çalışmalar sunuluyor.

Vekalet hizmetiyle kolaylık sunan Mehmet Ali Helvacı, online servisleri ile uluslararası hukuk hizmeti sağlıyor. Bulunulan ülke konsolosluklarından ve noterlerden alınan vekaletnameler ile, Helvacı Hukuk Bürosu hizmetlerinden faydanılabilir.  Vekaletnameler ile uluslararası yararlanılabilecek hizmetler arasında ise; temyizden feragat veya davadan feragat etme hizmetleri, kabul işlemleri, davadan vazgeçme hizmetleri, tebliğ, adli sicil kaydı istemi hizmetleri, sulh ve iba, abzükabz gibi hukuk işlemlerinde, online başvurular ile vekaletli hizmetler sağlanabiliyor. Sisim ve soy isim değiştirme, yaş değiştirme başvuru ve hukuk işlemlerinde, vekalaetli hizmet sağlanabiliyor.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kavakpinar-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kavakpinar-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kavakpinar-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kavakpinar-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kavakpinar-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

“Kavakpınar Mahallesi Avukat” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara