Bağcılar Barbaros Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Anlaşmalı boşanma davasında çiftler boşanma talebiyle, çocuğun velayetinin kimde kalacağı, nafaka vb. hususlarda tam bir anlaşmaya vararak mahkemeye başvurur. Boşanma davasına Aile Hukuk Mahkemeleri bakar. Barbaros mahallesi anlaşmalı boşanma avukatı gerek anlaşmalı boşanma protokolünün hazırlanmasında gerekse dava sürecinde size en iyi şekilde destek olur. Profesyonel verilen hizmetler sayesinde her iki tarafında hak kaybına uğramaması amaçlanır.

Barbaros Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Çekişmeli boşanma davası; TMK Madde 166 /3 de düzenlenen, anlaşmalı boşanma davası dışında kalan davalardır. Birbirinden farklı boşanma nedenine dayalı olarak açılmış olup eşler arasında bir anlaşma söz konusu değildir. Çekişmeli boşanma davaları, anlaşmalı boşanma davalarına göre daha uzun sürede sonuçlanır. İstanbul Bağcılar ilçesine bağlı olan Barbaros Mahallesi Anadolu yakasındadır.

Çekişmeli boşanma avukatı hem boşanma nedenlerinin hukuka uygunluk bakımından araştırılmasında hem de dava sürecinin takibinde profesyonel destek sağlar.

Barbaros Mahallesi Boşanma Avukatı

Bağcılar boşanma avukatı eşlerden birinin haysiyetsiz hayat sürüp sürmediği, küçük düşürücü bir suç işleyip işlemediği, aldatma gibi birçok olguyu değerlendirerek boşanma davası açmak adına yeterli bir nedene sahip olup olmadığınızı araştırır.  Dava hazırlık sürecinin uzman bir boşanma avukatıyla yürütülmesi son derece önemlidir.

Barbaros Mahallesi Boşanma Fiyatları

Anlaşmalı boşanma avukatlık fiyatı çekişmeli boşanmaya nazaran daha uygundur. Bağcılar anlaşmalı boşanma avukatıyla iletişime geçerek fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-barbaros-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-barbaros-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/atasehir-barbaros-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/atasehir-barbaros-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/atasehir-barbaros-mahallesi-avukat.html

“Bağcılar Barbaros Mahallesi Anlaşmalı Boşanma” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara