0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Barbaros Mahallesi İş Kazası Avukatı

İşçinin iş yeri içerisinde, mesai saatleri içerisinde görevli olarak bulunduğu yerde, görevli olarak gitmesi gereken bölgeye giderken yaşadığı her türlü yaralanma durumuna iş kazası denilir. Bunun için kişi iş yeri sahibine tazminat davası açabilir. Eğer iş kazası geçiren kişi kaza sonucunda öldüyse davayı yakınları açar. Barbaros Mahallesi iş kazası avukatı desteğinden yararlanarak dava dilekçesi hazırlayabilir ve dava sürecini avukatınız ile sürdürebilirsiniz.

Barbaros Mahallesi İş Hukuku Avukatı

İş hukuku iş yeri sahibi ile iş yeri çalışanları arasındaki ilişkileri, birbirlerine karşı olan sorumluluklarını inceler. İşçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıklar sonucunda iş hukuku maddelerine bağlı olarak mağdur olan taraf karşı tarafa dava açabilir.

İş hukukunda taraflar birbirlerine karşı iki taraflı bir sorumluluk içerisindedir. Bağcılar bölgesinde hizmet veren uzman iş hukuku avukatlarından destek alarak hakkınızı korumak için iş mahkemesinde dava açmanız mümkündür.

Barbaros Mahallesi İşçi Avukatı

İşçi avukatı diye özel bir avukatlık bölümü yoktur. Bir avukat her türlü davaya girebilme yetkisine sahiptir. İşçi avukatları iş hukuku alanında uzmanlaşmış olan avukatlar için kullanılan bir tanımlamadır.

Barbaros Mahallesi İş Kazası Tazminatı

İş kazası için tazminat davası açmadan önce kazanın tespiti davasının açılması şarttır. Bağcılar iş kazası avukatı olarak görev yapan uzman avukatlardan tazminat davası konusunda danışma hizmeti alabilir ya da avukat – müvekkil ilişkisi kurabilirsiniz.

Call Now Button