MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Bağcılar Göztepe Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Anlaşmalı boşanma, boşanma talebinde bulunan çiftlerin çocukların velayetinin kimde kalacağı, mal paylaşımı, nafaka gibi birçok konu hakkında uzlaşmaya varması sonucunda gerçekleşir. Anlaşmalı boşanmanın gerçekleşmesi için her iki tarafında anlaşmalı boşanma protokolünde imzasının olması, en az bir yıl evli kalmış olmaları gibi birçok şart yer alır. Göztepe Mahallesi anlaşmalı boşanma avukatı hem protokolün aile hukukuna uygun bir şekilde hazırlanması hem de davanın yürütülmesi adına size profesyonel destek sağlar.

Göztepe Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Anlaşmalı boşanma davasında taraftardan biri boşanmaktan vazgeçer ise dava çekişmeli boşanma olarak yürütülür. Çiftlerin nafaka, tazminat ya da velayet konusunda anlaşmaya varamaması durumunda da çekişmeli boşanma davası açılır. 1 yıldan az süren evliliklerde şiddetli geçimsizlik olması durumunda da taraflar çekişmeli boşanma davası açma hakkına sahip. Bağcılar boşanma avukatı dava hazırlık sürecinde, boşanma nedenlerinin araştırılması ve hukuka dayandırılması durumunda yardımcı olacak.

Göztepe Mahallesi Boşanma Avukatı

Göztepe Mahallesi İstanbul Bağcılar ilçesine bağlı olup Anadolu yakasında yer alır. Boşanma avukatı dava nedenlerinin olgularını araştırma, aile hukukundaki uyuşmazlıklardan kaynaklanan boşanma konusunda destek olma, davaya girme gibi görevlere sahiptir.

Göztepe Mahallesi Boşanma Fiyatları

Bağcılar anlaşmalı boşanma avukatlık fiyatı çekişmeli boşanma davalarında anlaşmalı boşanma davalarına kıyasla daha yüksektir. Fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler Göztepe Mahallesi boşanma avukat bürosundaki yetkililerle iletişime geçmelidir.

Bağcılar Boşanma Avukatı
Bağcılar’da ikamet eden kişilerin boşanma davası açacakları zaman atmaları gereken ilk adım işlerini bilen avukatlara güvenmektir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken bir husus ise çalışma disiplinidir. Av. Mehmet Ali Helvacı ilk günden beri hiç bozmadığı disiplinli çalışmasıyla beraber birçok müvekkiline yardımcı olmuştur. Hukuki bir konuda yardım alabilmek adına kişiler iletişime geçebilmektedir.

Bağcılar Aile Mahkemesi Nerede
Bağcılar Aile Mahkemesi Mahmutbey, 2459. Sokak, No:6 adresinde yer almaktadır. Boşanma ve soy ile alakalı konularda bir dava açmak isteyen kişilerin başvurmaları gereken mahkeme Aile Mahkemeleri’dir.

Bağcılar Avukat Büroları
Bağcılarda birçok avukat bürosu bulunmaktadır. Bu sebeple kişilerin kendilerine en uygun olan ve işlerinde profesyonel bir şekilde çalışan avukatları seçmeleri gerekmektedir. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise avukatların başarı oranlarıdır. Av. Mehmet Ali Helvacı kendi başarısını aldığı davaları en kısa sürede başarıyla tamamlamasıyla beraber kazandığı güven ile temsil etmektedir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-goztepe-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-goztepe-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kadikoy-goztepe-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kadikoy-bostanci-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kadikoy-goztepe-mahallesi-avukat.html

4 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara