0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Göztepe Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Anlaşmalı boşanma, boşanma talebinde bulunan çiftlerin çocukların velayetinin kimde kalacağı, mal paylaşımı, nafaka gibi birçok konu hakkında uzlaşmaya varması sonucunda gerçekleşir. Anlaşmalı boşanmanın gerçekleşmesi için her iki tarafında anlaşmalı boşanma protokolünde imzasının olması, en az bir yıl evli kalmış olmaları gibi birçok şart yer alır. Göztepe Mahallesi anlaşmalı boşanma avukatı hem protokolün aile hukukuna uygun bir şekilde hazırlanması hem de davanın yürütülmesi adına size profesyonel destek sağlar.

Göztepe Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Anlaşmalı boşanma davasında taraftardan biri boşanmaktan vazgeçer ise dava çekişmeli boşanma olarak yürütülür. Çiftlerin nafaka, tazminat ya da velayet konusunda anlaşmaya varamaması durumunda da çekişmeli boşanma davası açılır. 1 yıldan az süren evliliklerde şiddetli geçimsizlik olması durumunda da taraflar çekişmeli boşanma davası açma hakkına sahip. Bağcılar boşanma avukatı dava hazırlık sürecinde, boşanma nedenlerinin araştırılması ve hukuka dayandırılması durumunda yardımcı olacak.

Göztepe Mahallesi Boşanma Avukatı

Göztepe Mahallesi İstanbul Bağcılar ilçesine bağlı olup Anadolu yakasında yer alır. Boşanma avukatı dava nedenlerinin olgularını araştırma, aile hukukundaki uyuşmazlıklardan kaynaklanan boşanma konusunda destek olma, davaya girme gibi görevlere sahiptir.

Göztepe Mahallesi Boşanma Fiyatları

Bağcılar anlaşmalı boşanma avukatlık fiyatı çekişmeli boşanma davalarında anlaşmalı boşanma davalarına kıyasla daha yüksektir. Fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler Göztepe Mahallesi boşanma avukat bürosundaki yetkililerle iletişime geçmelidir.

Call Now Button