Beykoz Göztepe Mahallesi İşçi Avukatı

Yaşanması hiç istenmese de zaman zaman bazı iş yerlerinde ölümlü iş kazaları olabiliyor. Bu durumda doğal olarak mağdur olan taraf kaza sebebiyle ölen işçinin ailesi veya yasal varisleri olmakta. Bilhassa ölüm sebebiyle ailenin uğradığı ve gelecekte uğrayacağı hem maddi hem de manevi kayıpların mutlak suretle tazmin edilmesi şart. Bu konuda Göztepe Mahallesi uzman avukatlara sahip. Uzman bir iş avukatı bu durumda ölen işçinin ailesinin tüm haklarını ve gerekli olan tüm tazminatı iş yerinden yasal yollar ile alabilir.

İş Kazalarında Ölüm Durumu

İş kazalarında ölüm meydana gelmesi iş yeri açısından da ciddi sıkıntılar doğurabilecek bir durum. Öncelikle iş kazası sebebiyle bir çalışanın ölmesi yapılan iş ne okursa olsun çalışanın iş yerinin sorumluluğundadır. Tabi burada kaza kelimesinin altını çizmek gerekir. Aksi halde çalışanın kendi ihmali sebebiyle, örneği iş yerinin mecbur tuttuğu güvenlik önlemlerini almaması sebebiyle, meydana gelen ölüm durumlarında iş yerinin ihmali ve hatası yoksa bu durum tazminata konu olamaz. Şayet bilhassa işyerinin hatası sebebiyle meydana gelen bir ölüm söz konusu ise bu durumda çalışanın ailesi Göztepe Mahallesi işçi avukatı hizmetlerinden yararlanabilir. Burada çalışanın iş yerinden alacağı olan tüm maaş, mesai ve kıdem tazminatı gibi alacaklarının yanında ölüm tazminatı ve sigortadan ölüm sebebiyle alınacak tüm alacakların takibini Beykoz ilçesinde ofisi olan işçi avukatı aile adına yapabilir.

Beykoz Boşanma Avukatı
Aile hukuku alanında hizmet vermekte olan Beykoz boşana avukatı, Mehmet Helvacı hukuk bürosuna bağlı olarak müvekkillerinin bilgilendirilmesini sağlayacaktır. Aile hukuku alanını kapsayan, çekişmeli ve anlaşmalı boşanma davası için başvuru yapabilirsiniz.
Beykoz Avukat
Beykoz avukat, iş hukuku, miras hukuku, aile hukuku, icra ve iflas hukuku, gayrimenkul- inşaat hukuku kapsamında müvekkillerini bilgilendirerek, dava, dosya hazırlanması aynı zamanda danışmanlık hizmeti de verecektir.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Kanlıca Mahallesi İşçi Avukatı

Bağcılar Göztepe Mahallesi İş Kazası Avukatı

Bağcılar Göztepe Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Kadıköy Göztepe Mahallesi Boşanma Avukatı

Kadıköy Göztepe Mahallesi İşçi Avukatı

“Beykoz Göztepe Mahallesi İşçi Avukatı” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara