Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi İşçi Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi İşçi Avukatı

Çalışanlar çoğu zaman çalıştıkları yerlerle ihtilafa düştüklerinde kanunen kendilerine tanınmış haklardan habersiz olabiliyor. Genelde böyle durumlarda çalışanlar ya yakınlarına sormak veya iş yerindeki diğer arkadaşlarından destek almak durumuna gidebiliyor. Ancak Gümüşsuyu Mahallesi işçiler için kanunun uzmanı bir avukata ulaşabilecekleri bir bölge. İyi bir avukat sayesinde işçiler hem sahip oldukları hakları öğrenebilir hem de şayet varsa iş yerinden geriye dönük bile olsa almadıkları haklarını talep edebilirler.

İşçi Hakları

İşçiler anayasa ve iş kanunları ile teminat altına alınmış bir takım haklara sahipler. Örneğin eşi doğum yapan bir çalışan çoğu zaman kaç gün yasal doğum izni hakkı olduğunu bilmeden patronunun vereceği 1-2 günlük izin ile yetinebiliyor. Hatta bazı durumlarda işçiler yasal haklarını hiç kullanamayabiliyor bile. Benzer şekilde bir çalışan ücretli ve ücretsiz izin sürelerini bilmediği sebebiyle örneğin bedelli askerlik yapmak amacıyla esas olarak çalıştığı süre göz önüne alınınca ücretsiz izin almak hakkı varken işten ayrılabiliyor. Buna benzer şekilde çok sayıda çalışanın kıdem tazminatı verilmeden veya yarısına ikna edilerek işten çıkarıldığını da görebiliyoruz. Gümüşsuyu Mahallesi işçi avukatı arayanlar için önemli fırsatlar barındırıyor. İşçiler yaşadıkları yasal problemler için öncelikle iyi bir işçi avukatı bulmalı. Bundan sonra ise bilhassa Beykoz ilçesi avukatınız sizin için hem şayet varsa yasal süreçleri takip edecektir hem de size ihtiyaç duyduğunuz konularda danışmanlık hizmeti verecektir.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi Boşanma Avukatı

Beykoz Gümüşsuyu Mahallesi Avukat

Çekişmeli Boşanma Davası Nasıl Olur?

Bağcılar Fatih Mahallesi İş Kazası Avukatı

Beykoz Dereseki Mahallesi İşçi Avukatı

 

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara