MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Bağcılar Fatih Mahallesi İş Kazası Avukatı

İş kazası bir işçinin iş yerinde yaşadığı kaza ile yaralanması ya da ölmesi halinde oluşan duruma denilir. İşçinin iş yerinde yaşadığı her türlü psikolojik ya da fiziksel rahatsızlanmalar iş kazası olarak geçer. İş kazası geçiren kişinin ölümü halinde davayı işverene yakınları açabilir. Fatih mahallesi iş kazası avukatı hizmetini sunan hukuk büromuzdan destek alarak iş hukuku ile ilgili tüm davalarınızı oluşturabilirsiniz.

Fatih Mahallesi İş Hukuku Avukatı

İş hukuku işçi ve işveren arasındaki konuları ele alan hukuk birimidir. İşçi ve işveren arasında ortaya çıkan uyuşmazlıklar ve anlaşmazlıklar ile ilgilenir. Ülkemizde iş kanunu 1475 olarak adlandırılır. Belirli bir iş ilişkisi içerisinde bulunan herkesin uymak zorunda olduğu kurallara iş hukuku denilir.

İş hukukunda çalışanlar bağımsız ve bağımlı çalışanlar olarak iki farklı grupta incelenir. İş hukukunda bağımlı çalışanlar olarak görev yapan gruptan yalnızca işçi yer alır. Memurlar bu kapsamın dışında yer alır. Bağcılar bölgesinde hizmet veren iş hukuku avukatlarından dava süreciniz konusunda yardım alabilirsiniz.

Fatih Mahallesi İşçi Avukatı

Avukatlar, ağır ceza avukatı, işçi avukatı ya da boşanma avukatı olarak bölümlere ayrılmazlar. Halk arasında iş hukuku davalarına bakan avukatlara işçi, boşanma davalarına bakan avukatlara ise boşanma avukatı denilir. Ancak bir avukat tüm davalar ile ilgilenebilir.

Fatih Mahallesi İş Kazası Tazminatı

Bağcılar iş kazası avukatı desteği ile birlikte iş kazası için tazminat davası açmanız mümkündür. Bu davayı ölen işçinin yakınları da açabilir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/fatih-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/fatih-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/fatih-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-fatih-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/fatih-mahallesi-bosanma-avukati.html

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara