0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fatih Mahallesi Boşanma Avukatı

Fatih Mahallesi boşanma avukatı konusunda ekiplerimiz, sizlere her türlü işlemlerde yardımcı olmaktadır. Pendik bölgesinde sizler de ofislerimiz zorlayabilir ve gerekli davamız ile ilgili olarak daha net bir şekilde görüşme şansına sahip olabilirsiniz. Bir boşanma davası açacağız ama, birkaç tane kriter önemli olarak karşımızda bulunmaktadır.

Buradan öncelikli olarak dava açılacağı, sırada bilinmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi boşanma davasının çekişmeli mi yoksa anlaşmalı mı olduğudur. Yani eşler arasında anlaşmalı bir boşanma davası olursa, elbette ki daha kolay bir şekilde işlemler gerçekleşecektir.

Çekişmeli boşanma davalarında, verilecek olan nafaka sistemlerinden çocuklar var ise, çocukların alınmasına ve mal paylaşımına kadar birçok farklı sistem ortaya çıkacaktır. Hatta bu tarz boşanmalarda bir tarafın istememesi gibi durumda ortaya çıkabilecek ve bu evet iki işlem biraz daha zora sokacaktır.

Fatih Mahallesi Boşanma Avukatı Süreçleri

Fatih Mahallesi boşanma avukatı konusunda sizler de bizlere güvenebilir ve bu tarz boşanma davaları ile ilgili olarak daha net bir şekilde bilgi almak için, ofislerimizde duyurabilirsiniz. Burada bir anlaşmalı boşanma yapmak için, eşlerin evliliğinin bir tam yıl doldurmuş olması ve bu süreci bitirmiş olması gerekmektedir.

Elbette ki herhangi bir sebeple örnek vermek gerekirse, terk, akıl hastalığı gibi bir çok sebepler de aslında yine aynı şekilde boşanma davası açabilecektir. Ancak bunların içinde çok daha farklı süreçleri ve prosedürleri bulunmaktadır. Bunları bilmek ve buna göre hareket etmek gerekir. Bu arada elbette ki bu süreç ile ilgili şunu da söylemekte gerekir ki, bir anlaşmalı dava 2 ila 3 aylık bir süreçte bitebilir. Ancak çekişmeli olarak gerçekleşmiş olan bir boşanma davası 20 aya kadar bulabilir.

Fatih Mahallesi Boşanma Avukatı Konusunda Hizmetlerimiz

Fatih Mahallesi boşanma avukatı denildiği zaman, ön plana çıkan kadromuza sizler de güvendiğiniz takdirde, bu konuda daha geniş bilgilere sahip olabilirsiniz. İstanbul merkezi olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizler de hem daha detaylı bilgi alabilir. Hem de işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz. Bu konuda bizlere ararsanız sizlere gerekli geri dönüş sağlanmış olacaktır ve işlemleriniz böylece çok daha rahat bir biçimde gerçekleşmiş olacaktır.

Call Now Button