Fatih Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

Helvacı hukuk danışmanlık ve avukatlık bürosu 2006 yılından beridir Maltepe Kartal ve Pendik ilçeleri çevresinde faaliyetlerini sürdürüyor. Kurucusu olan Av. Mehmet Ali Helvacı 2005 yılında Marmara üniversitesi hukuk fakültesinden mezun olmuştur. Bir sene sonra da Helvacı hukuk bürosunu kurmuştur.

Av. Mehmet Ali Helvacı tarafından kurulan Helvacı hukuk bürosu kira hukuku davalarına boşanma davalarına miras davalarına ceza hukuku davalarına iş hukuku davalarına iş kazası davalarına icra hukuku davalarına ölümlü trafik kazası davalarına ticari hukuk davalarına kamulaştırma davalarına tüketici hakları davalarına bakmaktadır. Bu kadar geniş bir hukuk alanında hem danışma hem de avukatlık alanlarında hizmet gösteriyor.

Özellikle de kira hukuku alanında başarılı duruşmalar geçirdiklerinden dolayı Fatih Mahallesi Kira Hukuku Avukatı konusunda hemen Helvacı hukuk danışmanlığı ve avukatlık bürosundan yardım istiyorlar.

Kira Hukuku Avukatı Ne Yapar?

Kira hukuku avukatları kiracı ve ev sahipleri arasında yapılacak olan kira sözleşmesinin hazırlanmasında görev alır. Bunun yanı sıra hazır bir kira sözleşmesinde kiracının ya da ev sahibinin rahatsızlığına göre bu sözleşmeyi düzenleyebilir. Fatih Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olan Av. Mehmet Ali Helvacı kira hukuku alanında kiracının ya da ev sahibinin açtığı hukuki davalara da bakar. Tahliye davalarında uyarlama davalarında kira ücretinin tespiti davalarında ve kiracıdan ödemediği paraların istendiği davalarda Av. Mehmet Ali Helvacı görev alabiliyor.

Görev aldığı tüm davalarda da kiracı müvekkilinin ya da ev sahibi müvekkilinin haklarını yasalar kapsamında koruyor.

Av. Mehmet Ali Helvacı Hangi Alanlarda Avukatlık Hizmeti Yapıyor?

Fatih Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olan Av. Mehmet Ali Helvacı sadece kira hukuku davalarında değil aynı zamanda bir çok davaya da bakmaktadır. Boşanma davalarında miras davalarında ceza hukuku davalarında iş hukuku davalarında iş kazası davalarında icra hukuku davalarında ölümlü trafik kazası davalarında görev alır. İstanbul gibi bir metropol şehirde bir çok hukuk alanındaki davalarda görev alan Av. Mehmet Ali Helvacı bu konuda ülkenin önde gelen avukatlarındandır. Bu nedenle de olası bir hukuki sürecinizde Av. Mehmet Ali Helvacı ile iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-fatih-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/fatih-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-fatih-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/fatih-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-fatih-mahallesi-avukat.html

Hemen Ara