Beykoz Fatih Mahallesi Boşanma Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Fatih Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma davaları her ne şekilde açılmış olurlarsa olsunlar, büyük çoğunlukla tarafları psikolojik ve duygusal anlamada zorlayan davalardır. Bu sebeple boşanma davalarının hukuki olarak takip edilmesi ve sürdürülebilmesi boşanan çiftler için zorlayıcı olabilmektedir. Boşanma kararı almış çiftlerin veya boşanma kararı almış tarafın alanında uzman bir boşanma avukatıyla birlikte çalışması bu sebeple büyük bir önem arz etmektedir.

Özellikle bir tarafında boşanmak istediği ancak diğer tarafın boşanmak istemediği davalarda boşanma avukatları kritik rol oynayabilmektedir.

Çekişmeli Boşanma Davaları

Çekişmeli boşanma davaları tarafların aynı fikirde olmadığı ve farklı taleplerinin bulunabildiği davalardır. Çekişmeli boşanma davalarında bir taraf boşanmak istemiyor bile olabilmektedir. Tazminat, velayet veya nafaka konuları, malların ve varlıkların paylaşımları gibi konular çekişmeli boşanma davalarında önem arz etmektedir.

Boşanma avukatı, boşanma davası boyunca müvekkilinin çıkarlarını gözetir ve taleplerinin yerine getirilmesi adına çalışır. Boşanma avukatlarıyla boşanma davası açılmadan önce görüşülmeli ve dava için gerekli hazırlıklar yapılmalıdır. Özellikle davadan önceki süreç ve davanın ilerletilmesi, boşanma davasının müvekkil lehine sonuçlanması için oldukça önemlidir.

Beykoz, Fatih Mahallesi bölgesinde faaliyet göstermekte olan pek çok boşanma avukatı bulunmaktadır. Ancak, tarafların hangi boşanma avukatının kendileri için uygun olacağını anlayabilmesi için birden fazla boşanma avukatıyla görüşmeleri ve danışmanlık hizmeti almaları gerekebilmektedir. Mehmet Ali Helvacı, alanında uzman ve tecrübeli bir Fatih Mahallesi boşanma avukatıdır.

İlginizi Çekebilir;


Fatih Avukat

Fatih Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

Fatih Mahallesi İşçi Avukatı

Fatih Mahallesi Boşanma Avukatı

Arnavutköy Fatih Mahallesi İş Kazası Avukatı

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara