Bağcılar Fatih Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Bir eşin boşanma talebini diğer eşin kabul etmesi ya da eşlerin birlikte boşanma amacıyla her türlü konuda anlaşarak Aile Hukuk Mahkemesine başvurması sonucunda anlaşmalı boşanma gerçekleşir. Dava süresi adliyenin yoğunluğuna göre değişiklik göstermekte birlikte genellikle 1-4 ay içerisinde sonuçlanır. Fatih mahallesi anlaşmalı boşanma avukatlık ofisinde hizmet veren uzman avukat ile görüşme sağlayarak anlaşmalı boşanma konusunda daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Anlaşmalı boşanma protokolünün hukuka uygun bir şekilde hazırlanması son derece önemlidir. Bu konuda da uzman avukattan destek almanız mümkün olacak.

Fatih Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Çekişmeli boşanma davası evliliği sürdüren kişilerin boşanma, tazminat, velayet vb. konularda anlaşmaya varamaması durumunda yürütülür. Karşılıklı anlaşma söz konusu olmadığından dolayı çekişmeli boşanma davası açılır. Boşanma sebeplerinin ispatla yükümlüğü olduğu davalar olarak bilinir. Bu hususta Bağcılar boşanma avukatıyla görüşme sağlayarak boşanma davasının takibinde, dava hazırlık sürecinde destek alabilirsiniz.

Fatih Mahallesi Boşanma Avukatı

Bağcılar boşanma avukatı medeni hukukun alt dalı olan aile hukuku uyuşmazlıklarında (mal paylaşımı, boşanma, nafaka ya da velayet vb.) davalara girer. Davaların hazırlık sürecinde olguları değerlendirerek boşanma davası açmak için yeterli bir nedene sahip olup olmadığınızı araştırır.

Fatih Mahallesi Boşanma Fiyatları

Fatih Mahallesi Bağcılar ilçesine bağlıdır. Bağcılar anlaşmalı boşanma avukatlık fiyatları için profesyonel hizmet sunan boşanma avukatıyla iletişime geçmelisiniz.

İstanbul Barosu Avukatları Cep Telefonları
İstanbul Barosu’nda kayıtlı avukatlara ulaşmak isteyenler 0212 444 18 78 numaralı telefonundan ulaşabilir. Ayrıca Avrupa yakasında bulunan kişiler 444 18 78’i aramaları yeterli olacaktır.
Avukat Sorgulama
Kişiler UYAP bilgi sistemine mesaj atarak ya da UYAP bilgi sistemine kolayca abone olarak avukatlarını sorgulayabilir ve dosyaları hakkında bilgi alımını kolay bir şekilde sağlayabilmektedirler.
İstanbul Avukat
İstanbul’da bulunan Av. Mehmet Ali Helvacı işinde yetkin ve profesyonelce çalışan bir avukattır. Ulaşmak isteyen kişilerin 0533 351 98 54 numarasından araması yeterli olacaktır.
Gönüllü Avukat Numaraları
Mehmet Ali Helvacı gönüllü bir avukat olmamakla beraber kişilere İstanbul bölgesi için belirlenmiş olan bir tarife üzerinden hizmet vermektedir. Bu sebeple yardım almak isteyen kişiler başvuruda bulunabilir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/fatih-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/fatih-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/camlik-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/fatih-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-fatih-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

“Bağcılar Fatih Mahallesi Anlaşmalı Boşanma” üzerine bir yorum

  1. Merhabalar..1kiz 3erkek kardeş birde anne
    Ölen babalarından kalan arsa tapulu binayı ortak kararla satiyorlar..herkez parasını almak için tapuya gelirken anne özel sebeblerden dolayı gelemezken kız çocuğuna genel vekâlet veriyor… mirasdan haklarına düşen parayla anne kız ev almak uzere anlasiyorlar… Bu arada kız dul..anne ev aldıkları zaman noterden tasdikleterek ölene kadar ev ortak malımız ben ölürsem ananın ak sütü gibi helal olsun ev senindir diyor ..fakatzun süre bütçelerine uygun ev bulamayınca anne kızından parasını istiyor kızda hayır sen o parayı bana verdin hemde ananın aksuyu gibi helal olsun dedin ne parası gibi mazeret Ler uydurarak basından saviyor

    Yanıtla

Yorum yapın

Hemen Ara