0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Fatih Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Bir eşin boşanma talebini diğer eşin kabul etmesi ya da eşlerin birlikte boşanma amacıyla her türlü konuda anlaşarak Aile Hukuk Mahkemesine başvurması sonucunda anlaşmalı boşanma gerçekleşir. Dava süresi adliyenin yoğunluğuna göre değişiklik göstermekte birlikte genellikle 1-4 ay içerisinde sonuçlanır. Fatih mahallesi anlaşmalı boşanma avukatlık ofisinde hizmet veren uzman avukat ile görüşme sağlayarak anlaşmalı boşanma konusunda daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Anlaşmalı boşanma protokolünün hukuka uygun bir şekilde hazırlanması son derece önemlidir. Bu konuda da uzman avukattan destek almanız mümkün olacak.

Fatih Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Çekişmeli boşanma davası evliliği sürdüren kişilerin boşanma, tazminat, velayet vb. konularda anlaşmaya varamaması durumunda yürütülür. Karşılıklı anlaşma söz konusu olmadığından dolayı çekişmeli boşanma davası açılır. Boşanma sebeplerinin ispatla yükümlüğü olduğu davalar olarak bilinir. Bu hususta Bağcılar boşanma avukatıyla görüşme sağlayarak boşanma davasının takibinde, dava hazırlık sürecinde destek alabilirsiniz.

Fatih Mahallesi Boşanma Avukatı

Bağcılar boşanma avukatı medeni hukukun alt dalı olan aile hukuku uyuşmazlıklarında (mal paylaşımı, boşanma, nafaka ya da velayet vb.) davalara girer. Davaların hazırlık sürecinde olguları değerlendirerek boşanma davası açmak için yeterli bir nedene sahip olup olmadığınızı araştırır.

Fatih Mahallesi Boşanma Fiyatları

Fatih Mahallesi Bağcılar ilçesine bağlıdır. Bağcılar anlaşmalı boşanma avukatlık fiyatları için profesyonel hizmet sunan boşanma avukatıyla iletişime geçmelisiniz.

Call Now Button