Beykoz Dereseki Mahallesi İşçi Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Dereseki Mahallesi İşçi Avukatı

Birçok çalışan iş yerinde yaşadığı ihtilaflar sebebiyle hukuki yollara başvurabiliyor. Doğum yapan kadınlar da bazen yasal haklarını kullandırmada sıkıntı yaşatan iş yerlerine karşı dava yoluna gidebiliyor. Doğum ve süt izni konularında Dereseki Mahallesi avukatlık bürolarından yardım ve hizmet alabilirsiniz.

Doğum ve Süt İzni Hakları İçin Dava Açmak

Çalışan kadınlar doğum yapacağı zaman doğum öncesi 2 ay ve doğum sonrası 2 ay doğum izni hakları var ve işverenleri bu süre boyunca maaşlarını tam yatırmak zorundalar. Ayrıca doğum yapmış kadınların doğum sonrası 6 ay boyunca günde 3 saat süt izni hakkı var. Hatta bu 3 saatlik izinleri birleştirip tek bir güne toplamak dahi mümkün. Bu sizin doğal ve yasal hakkınız ve tasarruf işvereninize değil size ait. Bu haklarını kullanmakta sıkıntı yaşamaları halinde Dereseki Mahallesi işçi avukatı konusunda birçok fırsat barındırıyor. Avukatınız işten ayrılmış veya ayrılmamış dahi olsanız doğum ve süt izinlerinden kaynaklanan haklarınızı maddi olarak almanıza yardım edecektir. Veya doğum süresince haksız olarak iş akdinizin feshedilmesi durumunda yine avukatınız gerekirse iş geri alınmanızı veya kayıplarınızı tazminat davaları ile alabilmenizi sağlayacaktır. Özellikle doğum yapan veya çocuğunu çalıştığı süre zarfında düzenli olarak emzirmek isteyen anneleri koruyan çok sayıda yasa söz konusu. İyi ve deneyimli bir Beykoz ilçesi avukat bu konuda size yol gösterecektir.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Dereseki Mahallesi Boşanma Avukatı

Anlaşmalı Boşanma Davası Detayları

Beykoz Dereseki Mahallesi Avukat

Sağlık Hukuku

Kurtdoğmuş Mahallesi İşçi Avukatı

 

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara