Beykoz Çubuklu Mahallesi İşçi Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Çubuklu Mahallesi İşçi Avukatı

Çalışma hayatında hem işçiler hem de işverenler aman zaman hukuki danışmanlık ihtiyacı duyuyor. Yasalardan gelen işçi ve işveren hakları anayasal olarak güvence altında ve her bireyin gerektiğinde kullanabilmesi için Çubuklu Mahallesi avukatları da bu konuda size destek sağlayabilir. Hatta bazı modern şirketlerin avukatlardan danışmanlık alarak hem kendi haklarını öğrenmeye çalıştıklarını hem de bazen çalışanlarına onların kendi haklarını anlattıklarını görmekteyiz.

Şirketlere İş Hukuku Danışmanlığı

İş ve işçi avukatları özellikle çok sayıda işçi çalıştıran şirketlere özel danışmanlık hizmeti veriyorlar. Çok sayıda işçinin kıdem veya ihbar tazminatı gibi konularını veya doğum veya süt izni gibi konuları takip etmek ve hele hele bunları yasal mevzuattaki değişikliklere göre uyarlamak kolay değil. Bu konuda Çubuklu Mahallesi işçi avukatı bulmak için uygun bir yer. Hem bu bölgede hem de buraya yakın firmalar buradaki avukatlardan rahatlıkla hizmet ve danışmanlık alabilir. Bunun dışında iş kazaları, mazeret izinleri, evlilik izinleri veya grevler gibi konularda işverenin yanlış bir adım atmaması için mutlaka iyi bir iş ve işçi avukatından yardım ve danışmanlık alması önemli. Zira özellikle işverenler açısından hukuki konularda ortaya çıkabilecek sıkıntıların yaptırımları ağır olabiliyor. Bilhassa çalışanların cinsiyet ve yaşlarına göre sigortalılık durumları veya verilmesi gereken izin gün sayıları mutlaka iyi bir Beykoz  iş ve işçi avukatı danışmanlığında değerlendirilmesi gereken konular.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Çubuklu Mahallesi Avukat

Beykoz Çubuklu Mahallesi Boşanma Avukatı

Nesebin Reddi Davası

İş ve Ticaret Hukuku ile Alakalı Değişiklikler Yeni Detaylar

Kadıköy Zühtüpaşa Mahallesi Avukat

 

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara