Beykoz Çubuklu Mahallesi Boşanma Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Çubuklu Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma davalarında taraflardan birinin boşanmak istemiyor olması şaşırtıcı derece yaygın bir durumdur. Bu boşanma davalarına çekişmeli boşanma davaları denmektedir. Çekişmeli boşanma davaları doğaları gereği duygusal ve psikolojik açıdan yoğun bir sürece sahne olan davalardır. Boşanma kararı almış kişilerin bu dönemi olabildiğince az zarar görerek atlatabilmeleri adına bir boşanma avukatıyla çalışmaları önerilir.

Çekişmeli Boşanma Davalarında Boşanma Avukatının Rolü

Eşine boşanma davası açma kararı veren kişilerin bu kararlarını eşlerine açmadan önce bir boşanma avukatına danışmaları önerilen bir durumdur. Çekişmeli boşanma davalarında mahkemeye boşanma sebebi sunulması ve bu sebebin kanıtlanması gerekebilmektedir.

Aile içi şiddet, zina ya da haysiyetsiz hayat sürme gibi boşanma sebeplerinin kanıtlanması mahkeme tarafından talep edilebilmektedir. Bu talebin yerine getirilebilmesi için dava açılmadan önce gerekli delillerin ve kanıtların toplanması gerekebilmektedir. Bu deliller ve kanıtlar aynı zamanda tazminat talebinde bulunulurken de önemli rol oynamaktadırlar.

Bu sebeple tarafların muhakkak alanında uzman ve tecrübeli bir boşanma avukatına danışmaları önerilir. Boşanma avukatları yalnızca süreci yönetmekle kalmayıp, müvekkillerinin çıkarlarını gözeterek taleplerini yerine getirmek için çalışırlar.

Beykoz, Çubuklu Mahallesi boşanma avukatı olarak görev yapmakta olan pek çok avukat barındırmaktadır. Kişilerin birden fazla boşanma avukatıyla görüştükten sonra hangi avukatla çalışacaklarına karar vermeleri daha mantıklı bir davranış olacaktır. Mehmet Ali Helvacı, Çubuklu Mahallesi ve çevresinde faaliyet göstermekte olan, alanında uzman boşanma avukatları arasında yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Çubuklu Mahallesi Avukat

Beykoz Çubuklu Mahallesi İşçi Avukatı

Kadıköy Fenerbahçe Mahallesi Boşanma Avukatı

Doğu Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Kadıköy Feneryolu Mahallesi İşçi Avukatı

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara