Kadıköy Feneryolu Mahallesi İşçi Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Kadıköy Feneryolu Mahallesi İşçi Avukatı

Çalışma hayatında karşılaşılan sorunlar sıklıkla işçi avukatına başvurma ihtiyacı doğurabilmektedir. İş hukuku, yalnızca işçinin değil işverenin sorumluluklarıyla da ilgilenmektedir. Ancak işçi avukatları işçilerin tazminatları, izinleri ve hakları gibi konularla ilgilenmektedir. İşçilerin sıklıkla karşılaştıkları sorunlar tazminat sorunlarıdır. Kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, kötü niyet tazminatı gibi konular dava açılmasını gerektirebilmektedir.

İşçi Avukatının Önemi

Bu gibi davaların açılmasında ve hakların bilinmesinde alanında uzman bir işçi avukatına danışılması oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Alanları hukuk olmayan kimselerin haklarını ararken açtıkları dava dilekçelerinin eksiksiz olması ve zaman cetvelinin daima takip edilebilmesi her zaman mümkün olmamaktadır. Davanın bir işçi avukatıyla açılmış olması kişinin haklarını doğru şekilde savunabilmesi için oldukça önemli bir nokta olacaktır.

İşçi avukatları karşılaşılan durumlarda daima müvekkillerinin çıkarlarını gözeterek gerekli davaların açılması ve iddiaların ispatlanması konusunda görev almaktadırlar. Kıdem tazminatı, ihbar tazminatı ya da izinli gün alacağı olduğu halde işvereniyle anlaşmaya varamayan işçilerin mutlaka bir işçi avukatına danışarak ne yapacağına karar vermesi önerilmektedir.

Kadıköy Feneryolu Mahallesi işçi avukatı olarak faaliyet göstermekte olan pek çok işçi avukatı mevcuttur. İşçi avukatına ihtiyaç duyan kişilerin alanın uzman ve tecrübeli, aynı zamanda da güvenilir bir işçi avukatıyla irtibata geçmeleri açacakları davanın akıbetini doğrudan etkileyecektir. Mehmet Ali Helvacı, işçi hukuku konusunda Feneryolu Mahallesi ve çevresin uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan güvenilir işçi avukatları arasında yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Kadıköy Feneryolu Mahallesi Boşanma Avukatı

Kadıköy Feneryolu Mahallesi Avukat

Bağcılar 15 Temmuz Mahallesi Avukat

Boşanmada Erkeğin Hakları Nelerdir?

Esenkent Mahallesi Avukat

3 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara