MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Esenkent Mahallesi Avukat

Hukuk danışmanlığını ve avukat hizmetleriyle, Maltepe ofisinden İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet veren Helvacı Hukuk Bürosu, 11 yıldan bu yana güvenilir faaliyetlerini sürdürüyor. Firma 5 takım arkadaşı ile Mehmet Ali Helvacı tarafından 2006 yılında kurulmuştur. 82 Hatay doğumlu olan Avukat Mehmet Ali Helvacı, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Esenkent Mahallesi avukat  firmasının diğer başarılı avukatlarından; Melek Bal Helvacı ve Yasemin Mersin’de Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Doğuş Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Gamze Mersin ile Avukat Uğur Irmak, Helvacı hukuk bürosunda 4 farklı kategoride hukuk danışmanlığı hizmeti sunuyorlar.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

 • İcra hukuku avukatları
 • Ceza hukuku avukatları
 • İşçi hukuku avukatları
 • Boşanma avukatı olarak hizmet sunuluyor

Helvacı hukuk bürosunun baktığı davalarda, Esenkent Mahallesi avukat ofisiyle boşanma avukatı ile hizmet sunuluyor. Anlaşmalı veya çekişmeli boşanmalarda, yurtdışı boşanmalarında profesyonel destek, hukuk danışmanlığı ve avukatlık faaliyetleri gerçekleştiriliyor. Firmanın diğer davaları ise;

 • Gayrimenkul avukatı
 • İş kazası avukatı
 • Miras avukatı
 • Ticaret hukuku avukatı
 • Kamulaştırma avukatı
 • Ölümlü trafik kazası
 • Tüketici hakları ve kira hukuku avukatı hizmetleri ile avukatlık servisleri sunuluyor.

Helvacı Hukuk Bürosu Faaliyetleri

İstanbul ilçelerinden Maltepe’de kurulan Helvacı Hukuk Bürosu, hızlı, çözüm odaklı ve daima haklı hizmet anlayışını sunuyor. Müvekkillerine daima en doğru ve hızlı şekilde hizmet veren hukuk bürosu, teknoloji ile senkronize edilen adalet sistemi işlerini kolaylaştırıyor. Prosedürlerden uzak, aktif, dinamik ve hızlı şekilde davaların sonuçlanması, daima lehte kazanılması için profesyonel çaba ve profesyonel hizmet anlayışı sunuluyor. Müvekkillerine daima iletişim ve erişim ile samimi şirket politikasını sunan Helvacı Hukuk Bürosu, faaliyet gösterdiği hukuk alanlarında başarı performansı sunuyor. Esenkent Mahallesi avukat ofisi ve hukuk servisleriyle, yurt içi ve yurt dışına hizmet veriliyor.

Vekalet hizmeti sunan avukat Mehmet Ali Helvacı, online hizmetleri ile uluslararası hizmet alanını sunuyor. Ülke konsoloslukları ve noterden alınan vekaletnameler ise Helvacı Hukuk Bürosu hizmetleri sunuluyor. Vekaletnamede yer alan yetkiler; temyizden feragat etme, davadan feragat etme, kabul veya davadan vazgeçme, tebliğ, adli sicil kaydı istemi, sulh ve iba gibi işlemlerinde vekalet ile hizmet sunuluyor.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/esenkent-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/esenkent-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kadikoy-goztepe-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/esenkent-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/esenkent-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara