0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esenkent Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Trafik kazası her gün herkesin başına gelebilecek bir olaydır. Maalesef ki kazalar sonucunda birçok kişi hayatını kaybediyor. Sürücülerin bazılarında hata varken, bazı durumlarda farklı sebeplerden dolayı kazalar gerçekleşiyor. Trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden kişilerin yakınları üzüntülerini ve öfkelerini birazda olsa dindirmek için mahkemelere başvuruyor. Esenkent Mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı mağdur olan kişilerin haklarını hukuk yoluyla arıyor. Trafik kazasında ölen kişinin eşi, annesi, babası, çocuğu ve nişanlısı gibi yakınları maddi ve manevi tazminat başvurusunda bulunabilir. Maltepe ilçesinde bulunan avukat bürolarında tüm mahkemeler bakan ve kazanmanızı sağlayan avukatlar bulunuyor.

Ölümlü Trafik Kazası Mahkemeleri

Trafik kazaları insanların dikkatsizliği ve ihmalsiz gibi nedenlerden dolayı gerçekleşiyor. Kazalar sonucunda çok sayıda genç, yaşlı, çocuk hayatını kaybediyor. Ölümlü trafik kazalarında kişiler acı ve mağduriyetini azaltmak için mahkemelere başvuruyor. Esenkent Mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı tüm mağduriyeti gidermek için mahkemelere başvuruyor.

Maddi ve manevi tazminat mahkemelerinde, ölen kişinin bakmakla yükümlü olduğu ve mağdur olan kişiler için maddi istekler bulunabilir. Aynı zamanda trafik kazasında ölen kişilerin yakınları üzüntü ve kederleri nedeniyle manevi tazminat davalarında avukatlarla görüşmeli.

Tazminat davalarında ilk olarak ölen kişinin normal hayatındaki yaşantısı ve ekonomik durumu araştırılır. Kaç kişiye baktığı ve geçinmek için kazanması gereken ücret hesaplanır. Tazminat davalarında en önemli konulardan biride ödenecek tutarın belirlenmesidir. Maddi ve manevi açıdan mağdur olan kişilerle bizzat temasa geçilir ve davada istenecek tutarlar hesaplanır.

Maddi Ve Manevi Tazminat Süresi

Trafik kazasında ölen kişinin ardından üzüntü ve acı duyan aile destek için manevi tazminat isteyebilir. Esenkent Mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı maddi ve manevi davalarla ilgilenir ve gerekli çalışmaları titizlikle yerine getirir. Maddi davaların bir an önce sonuçlanması önemlidir. Çünkü aile bireyini kaybeden kişilerin mağduriyeti önlenmelidir. İstanbul avukat ve davaların çok sayıda olduğu büyük bir şehirdir. Farklı birçok mahkemede trafik kazası yapan ve ölümle sonuçlanan olaylarda sorunlar çözülemez ve davalar uzar. Uzayan tazminat mahkemelerine faiz uygulaması yapılır. Dava sonuçlanana kadar, maddi ve manevi ücretlere faiz uygulanır.

Call Now Button