Ataşehir Mevlana Mahallesi Avukat

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Ataşehir Mevlana Mahallesi Avukat

Günümüzde kişiler gerçek ve tüzel kişilerle yaşadıkları anlaşmazlıkları ve haksızlıkları doğal olarak hukuki yollarla çözmeye çalışmaktadırlar. Anayasa tarafından güvence atına alının hakların savunulması ve muhafaza edilmesi için kişilerin gerekli buldukları durumlarda mahkemelere başvurmaları gerekmektedir.

Ancak, mahkemelere başvurarak dava açmak ve karmaşık olabilen dava sürecini takip etmek bazen karışık ve can sıkıcı olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ilgili konuyla alakalı alanında uzman bir avukatla irtibata geçilmesi kendisinden yardım istenmesi mantıklı bir hareket olacaktır.

Avukatların Davaların İlerleyişindeki Rolleri

Dava açılma kararının verilmesinden itibaren bu alanla ilgili bir avukatla görüşülerek açılacak olan davaya hazırlanması ve gerekliliklerin sağlanması gerekmektedir. Davanın açılmasının ardından da dava sürecinin takip edilmesi ve gerekli belge ve evraklarının zamanında mahkemeye sunulmaları oldukça büyük önem arz etmektedir. Basit bir belgenin zamanında mahkemeye teslim edilmemiş ya da eksik teslim edilmiş olması bir davanın kaybedilmesine sebep olabilmektedir.

Bu sebeple kişilerin davalarıyla yakından ilgilenebilecek ve alanında uzman avukatlarla çalışmaları ve bu avukatlara müracaat etmeleri hararetle önerilmektedir. İstanbul Ataşehir’de avukatlık hizmetine veya danışmanlığına ihtiyaç duyan kişiler bu gereklilikleri sağlayabilen pek çok avukata ulaşabilme şansına sahiptirler. Mevlana Mahallesi avukat olarak faaliyet gösteren pek çok hukukçuyu barındırmaktadır. Mehmet Ali Helvacı da bu bölgedeki alanında uzman ve uzun yıllardır avukatlık faaliyetlerini sürdürmekte olan güvenilir, tecrübeli avukatlardan biridir.

İlginizi Çekebilir;

Ataşehir Mevlana Mahallesi İşçi Avukatı

Ataşehir Mevlana Mahallesi Boşanma Avukatı

Beykoz Çamlıbahçe Mahallesi Boşanma Avukatı

Beykoz Çubuklu Mahallesi Boşanma Avukatı

Ataşehir Yenisahra Mahallesi Avukat

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara