Beykoz Çamlıbahçe Mahallesi Boşanma Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Çiğdem Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma davaları anlaşmalı ya da çekişmeli olsunlar, pek çok değişkene sahip karmaşık davalar olabilmektedirler. Tazminat, nafaka, velayet ve malların paylaşılması gibi pek çok konunun en ince ayrıntısına kadar düşünülüp tarafları mağdur etmeden sonuçlandırılması gerekmektedir.

Alanında uzman bir boşanma avukatına bu sebeple boşanma davalarında sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Anlaşmalı davalarında boşanma protokolünün titizlikle hazırlanması, boşanma dilekçelerinin hazırlanması ve duruşma tarihlerinin takip edilmesi boşanma avukatının görevlerindendir. Bunun yanında boşanma görevleri çekişmeli boşanma davalarında da büyük bir role sahiptir.

Çekişmeli Boşanma Davaları

Genellikle tarafların önemli konularda anlaşamadıkları boşanma davaları çekişmeli boşanma davalarıdır. Taraflardan biri boşanmak istemiyor olabilir, nafaka ya da tazminat konusunda anlaşmaya varılamamış olabilir ya da velayet konusunda fikir ayrılığı yaşanıyor olabilir. Bu gibi durumlarda boşanma avukatları müvekkillerinin çıkarlarını ve taleplerini gözeterek hareket etmektedirler. Boşanma sebebinin kanıtlanması, tazminat veya nafaka talebinde bulunulması ve gerekli delillerin toparlanması boşanma avukatlarının gerçekleştirilmesinde etkin rol oynadıkları konulardır.

Boşanma davası açma kararının kesinleştirmiş kişilerin öncelikle bir boşanma avukatıyla görüşmeleri sıklıkla önerilmektedir. Davanın açılmasından önce yapılması gereken hazırlıklar ve toplanması gereken deliller olabilmektedir. Bu gibi durumların doğru şekilde yönetildiğinden emin olunması için muhakkak alnında uzman bir boşanma avukatıyla birlikte çalışılmalıdır.

Beykoz, Çiğdem Mahallesi boşanma avukatı olarak çalışan pek çok boşanma avukatına sahip bir bölgedir. Mehmet Ali Helvacı da Çiğdem Mahallesi bölgesinde faaliyet göstermekte olan, alanında uzman ve güvenilir boşanma avukatlarından biridir.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Çiğdem Mahallesi Avukat

Beykoz Çiğdem Mahallesi İşçi Avukatı

Kadıköy Feneryolu Mahallesi İşçi Avukatı

İstanbul Boşanma Avukatı | Boşanma Davası

Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi İşçi Avukatı

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara