İçindekiler

Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi İşçi Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi İşçi Avukatı

Mobbing, iş kazası, kıdem, ihbar tazminatı, fazla mesai, tatil alacağı gibi iş ve işçi hukuku konularında Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi bölgesinde son zamanlarda artan bir ihtiyaç gözlenmiştir. Bu ihtiyaç doğrultusunda Ferhatpaşa Mahallesi işçi avukatına olan ihtiyaç da artmıştır.

İşçi Hukuku Nedir?

Verilere bakıldığında Türkiye’de kayıtlı görünen 26 milyon 621 bin çalışan bulunmaktadır. Bu durum ülkemizde iş hukukunun ve iş hukuku avukatına duyulan ihtiyacı bir kere daha gözler önüne sermektedir. Bu hukuk dalı temel olarak işçi ile işveren arasında bulunan iş ilişkisinden doğan uyuşmazlıkları inceleyen bir hukuk dalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu hukuk dalı ile uğraşan avukatlara ise işçi hukuku avukatı denmektedir.

İşçi Hukuku Avukatına Ne Zaman İhtiyaç Duyarım?

İşçi ile işveren arasındaki iş sözleşmesine bağlı olarak kimi zaman maalesef hak ve yükümlülükler ihlal edilebiliyor. Böyle bir durumda bir işçi hukuku avukatına danışmak gerekecektir. Aksi takdirde sahip olunan haklardan vazgeçilmiş olur. İş hukuku avukatı aracılığı ile İş Mahkemesinde dava açarak haklarınızı aramanız mümkün. Haklarınızdan mahrum kalmadığınızdan emin olmanız için bu konuda uzmanlığını kanıtlamış, tecrübe ve bilgi sahibi olan bir avukatla çalışmanız önemlidir. Çalıştığınız avukat ne kadar iyi olursa, mahkemede o derece kazançlı çıkmış olursunuz. Bizim bu konuda tavsiyemiz iş hukuku konusunda tecrübe ve uzmanlık sahibi Sayın Avukat Mehmet Ali Helvacı’dır.

İlginizi Çekebilir;

Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi Avukat

Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi Boşanma Avukatı

Ataşehir İnönü Mahallesi İşçi Avukatı

Kamu Yararına Olan Kamulaştırma İşlemleri ve Ayrıntıları

Kadıköy Feneryolu Mahallesi İşçi Avukatı

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara