Beykoz Alibahadır Mahallesi Boşanma Avukatı

Alibahadır Mahallesi boşanma avukatı hizmeti sunan hukuk bürosu olarak İstanbul’un birçok yerinde hizmet vermekteyiz. Boşanma işlemlerinde tazminat, velayet, evlilik sözleşmesi ve birçok alanda hizmet sunan profesyonel bir ekip ile çalışmaktayız. Hukuk büromuz bünyesinde bulunan tüm avukatlar çalıştığı alanda oldukça deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Boşanma Nedir?

Alibahadır Mahallesi’nde de çalışmalar yürüttüğümüz hukuk büromuz aracılığı ile boşanma avukatı bulmak oldukça kolaydır. Boşanma; iki kişinin evliliklerinin son bulmasına ve bu durumu resmileştirmek için mahkemeye başvurdukları ayrılma sürecine verilen isimdir. Boşanma avukatları da müvekkillerinin hakkını gözeterek bu süreci kolaylaştırmaya çalışan görevli kişilerdir.

Boşanma Davasında Tazminat Hakkı

Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nda yer alan 4721 sayılı kanun aracılığı ile boşanma davasında taraflara tazminat hakkı verilmiştir. Bu haktan boşanma davası sürecine dahil olan eşler yararlanabilmekte olup mahkeme tarafından tazminat kararı çıkar ise eşlerin bu karara uyması gerekmektedir. Tazminat sadece maddi bir karşılık ya da para anlamına gelmemektedir. Aynı zamanda manevi tazminat davası da boşanma davası kapsamında açılabilmektedir.

Boşanma Davaları

Beykoz, Alibahadır Mahallesi’nde de boşanma avukatlarımız yer almakta olup İstanbul’un çeşitli yerlerinde boşanma davalarını yürütmekteyiz. Mehmet Ali Helvacı ve hukuk bürosu hakkında kapsamlı bilgi almak için büromuz ile irtibata geçebilir ve randevu alabilirsiniz. Avukatlarımız en yakın tarihli randevuyu size verecek olup boşanma dava süreciniz hızlı bir şekilde başlatılacaktır.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Polonezköy Mahallesi Avukat

Beykoz Alibahadır Mahallesi Avukat

Beykoz Alibahadır Mahallesi İşçi Avukatı

İş Kazalarındaki Önemli Hususlar Nelerdir?

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi İş Kazası Avukatı

“Beykoz Alibahadır Mahallesi Boşanma Avukatı” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Hemen Ara