Beykoz Polonezköy Mahallesi Avukat

Polonezköy başta olmak üzere birçok bölgede avukat ofisi yer almaktadır. Avukatlık ofislerinde boşanma avukatları başta olmak üzere; ticaret hukuku avukatı, kira hukuku avukatı ve miras avukatı da yer almaktadır. Boşanma davalarında tazminat, nafaka, velayet ve çekişmeli boşanma türlerinde hizmet verilmektedir.

Boşanma Davaları ve Çekişmeli Boşanma

Boşanma davalarının en zorlarından biri olan çekişmeli boşanma ve velayet davaları ekstra özen gösterilmesi gereken alanlardır Polonezköy mahallesi avukat ofisimizin bulunduğu bir bölge içinde bulunmaktadır. Boşanma davalarının yanı sıra evlilik ve mal ayrılığı sözleşmesi düzenleme faaliyetini de müşterilerimize sunmaktayız. Şiddet görme sebebi ile açılan boşanma davalarında kişinin korunmasına yönelik yaptırımlarımız da bulunmaktadır.

Boşanma Avukatı: Polonezköy Mahallesi

Beykoz Polonezköy Mahallesi’nde boşanma avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Birçok müşterimiz ile Polonezköy ve İstanbul’un birçok bölgesinde boşanma davalarını yürütmekteyiz. Özellikle velayet davalarında çalışmalar yürüten bir avukatlık ofisiyiz. Mehmet Ali Helvacı’nın üstlendiği davalarda kazanma oranı bir hayli fazladır. Anlaşmalı boşanma avukatı ve çekişmeli boşanma avukatı hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bunların yanı sıra gayrimenkul, kamulaştırma ve kira hukuku alanlarında çalışmalar yürüten avukatlar da mevcuttur.

Polonezköy Boşanma Davaları

Polonezköy, İstanbul’da yer alan bir bölge olup burada avukata ihtiyacı olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Hukuk bürosu sadece Polonezköy’de değil İstanbul’un birçok bölgesinde vatandaşlara hizmet sunmaktadır. Anlaşmalı boşanma başvurusunu büromuzdan yapabilir ya da büromuz ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Beykoz avukatı
Beykoz avukatı, boşanma, miras, aile hukuk, gayrimenkul, gümrük davaları, ceza hukuk çerçevesinde Türkiye’nin bütün hukuki düzenlemeleri kapsamında, davalara bakmaktadır. Mehmet Helvacı hukuk bürosu 0533 351 98 54 numarasıyla irtibat kurarak, bilgi alabilirsiniz.
beykoz'da avukat bulma
Beykoz’da avukat bulmak için AV. Mehmet Ali Helvacı, hukuk bürosuyla irtibat kurabilir, ceza hukuku, aile hukuku, miras hukuk, iflas ve icra hukuku da dahil olmak üzere detayları öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Polonezköy Mahallesi İşçi Avukatı

Beykoz Polonezköy Mahallesi Boşanma Avukatı

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi İş Kazası Avukatı

Bağcılar Barbaros Mahallesi Avukat

Arnavutköy Taşoluk Mahallesi Avukat

“Beykoz Polonezköy Mahallesi Avukat” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara