0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kadıköy Fenerbahçe Mahallesi Boşanma Avukatı

Günümüzde değişen dünyayla birlikte evlilikler de değişim göstermiştir. Son yıllarda boşanma davalarının sayısı eskiye oranla oldukça yüksektir. Gerek anlaşmalı boşanma, gerekse çekişmeli boşanma olsun taraflar sürecin stresli ve karmaşık doğası gereği sıklıkla boşanma avukatlarına ihtiyaç duymaktadır.

Boşanma kararı alan kişinin pek çok sebep dolayısıyla boşanma kararını kesinleştirdikten sonra, gerekirse eşleriyle dahi konuşmadan önce boşanma avukatlarıyla durumu konuşmaları gerekebilmektedir.

Anlaşmalı boşanma davalarında boşanma protokolünün doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanarak kişinin menfaatlerinin tam anlamıyla gözetilmesi için boşanma avukatlarına daha en başından danışılmalıdır.

Çekişmeli boşanma davalarındaysa bazı durumlarda delil sunulması ya da iddianın ispat edilmesi gerekebilmektedir. Boşanma avukatları bu noktalarda da müvekkillerinin çıkarları için çalışırlar.

Boşanma davalarının süreçleri bu sebepler dolayısıyla taraflar için zorlayıcı olabilmektedir. Boşanma avukatlarına danışılması da bu sebeple sıklıkla önerilmekte ve gerekli bulunmaktadır.

Doğru Boşanma Avukatı

Müvekkilinin ihtiyaçlarını ve taleplerini tam olarak anlayan ve müvekkilinin menfaatlerini korumak amacıyla özveriyle çalışan boşanma avukatları tarafların bu süreci sorunsuz bir şekilde atlatabilmeleri için elzemdir.

Fenerbahçe Mahallesi boşanma avukatı olarak faaliyet göstermekte olan, alanında uzman pek çok boşanma avukatı bulunmaktadır. Kadıköy Fenerbahçe Mahallesi bölgesinde faaliyet göstermekte olan Mehmet Ali Helvacı, bu avukatlardan biridir. Alanında uzman ve tecrübeli bir boşanma avukatı boşanma davalarında çok etkin bir rol oynamakta ve süreci müvekkil lehine tamamen değiştirebilmektedir.

Call Now Button