Arnavutköy Bolluca Mahallesi İş Kazası Avukatı

Bolluca Mahallesi iş kazası avukatı, herhangi bir meslek grubuna mensup olan kişinin başına gelen kazadan sonra onun haklarını savunmak için faaliyet gösteriyor. Türkiye’de iş kazalarının günden güne artması, avukat tutmayı bir zorunluluk haline getirmiştir.

Bolluca Mahallesi İş Hukuku Avukatı

Arnavutköy iş kazası avukatı, aynı zamanda iş hukuku alanında da hizmet vermektedir. Bu noktada hizmet sözleşmesi olarak bilinen evrakların hazırlanması söz konusudur. Hem ihbar hem de kıdem tazminatına yönelik olan davaları açarak bunların takibini sağlar.

İşe iade davaları bir diğer konu olarak dikkat çekmekte. Bunun yanı sıra sendikal anlamda tanınmış olan hakların talep edilmesi, yine avukatın görevleri arasında yer alır. Bunların tümü 4857 sayılı olarak 2003 senesinde kabul edilen kanuna göre yapılmaktadır.

Bolluca Mahallesi İşçi Avukatı

Arnavutköy sınırları içinde yer alan avukat, işçilerin her türlü mağduriyetinde onların yanında yer alarak, dava sürecini en başından en sonuna kadar takip eder. Bu noktada hizmet almak isteyen kişiler, hemen randevu alabilirler.

Bolluca Mahallesi İş Kazası Tazminatı

Arnavutköy iş kazası gibi bir durum yaşandığı zaman bunun için dava açılabilir. Ortaya çıkan durumun 5510 sayılı kanunun içindeki 13.maddeye uygun olması gerekmektedir. Ayrıca işyerinin bu kazayı bildirmesi gerekmektedir. Bunun sonrasında ise müfettişler gelerek rapor hazırlarlar. Ardından mahkeme süreci başlar. Hem maddi hem de manevi tazminat açılabilir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-bolluca-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-bolluca-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gayrimenkul-hukukunun-isleyisine-hakim-avukatlarla-calisin.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-merkez-mahallesi-avukat.html

“Arnavutköy Bolluca Mahallesi İş Kazası Avukatı” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara