0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Hürriyet Mahallesi İş Kazası Avukatı

İş kazası avukatı olarak görev yapan alanlarında uzman avukatlar iş yeri sahibi yani işveren ile işçisi arasındaki ilişkiyi incelemek ve her iki tarafında haklarını savunmak ile yükümlüdür. İş kazaları için tazminat davası açılabilir. Bu davanın zamanaşımı ise 10 yıl olarak belirlenmiştir. Hürriyet mahallesi iş kazası avukatı alanında uzmanlaşmış ve yoğunluklu olarak bu tarz davaları kabul eden avukatlardan davanız için destek almanız mümkündür.

Hürriyet Mahallesi İş Hukuku Avukatı

İş ve işverenin birbirilerine karşı yerine getirmeleri gereken sorumluluklar vardır. Bu sorumlulukları konu alan kanuna iş hukuku kanunu denilir. İş hukuku kanunu her iki tarafında birbirine karşı olan sorumluluklarını ve görevlerini içerir ve haklarını korumak için oluşturulmuştur. Bu kanuna hakim olan avukatlara da iş hukuku avukatı denilir. Bağcılar bölgesinde bulunan hukuk büromuz bünyesinde iş hukuku konusunda uzman olan avukatlara sahiptir.

Hürriyet Mahallesi İşçi Avukatı

İş hukukuna hakim ve bu hukuk alanında kendisine gelen dava dosyalarını daha çok tercih eden avukatlar işçi avukatıdır. Böyle bir avukatlık bölümü olmamasına rağmen bu avukatların halk arasındaki ismi işçi avukatı olmuştur. Bağcılar iş kazası avukatı görevini yerine getiren avukatlar da diğer avukatlar gibi tüm davalara girebilirler.

Hürriyet Mahallesi İş Kazası Tazminatı

İş kazası tazminat davasını iş kazasının yaşandığı tarihten itibaren 10 yıllık süre içerisinde açma hakkınız vardır.

Call Now Button