Bağcılar Hürriyet Mahallesi İş Kazası Avukatı

İş kazası avukatı olarak görev yapan alanlarında uzman avukatlar iş yeri sahibi yani işveren ile işçisi arasındaki ilişkiyi incelemek ve her iki tarafında haklarını savunmak ile yükümlüdür. İş kazaları için tazminat davası açılabilir. Bu davanın zamanaşımı ise 10 yıl olarak belirlenmiştir. Hürriyet mahallesi iş kazası avukatı alanında uzmanlaşmış ve yoğunluklu olarak bu tarz davaları kabul eden avukatlardan davanız için destek almanız mümkündür.

Hürriyet Mahallesi İş Hukuku Avukatı

İş ve işverenin birbirilerine karşı yerine getirmeleri gereken sorumluluklar vardır. Bu sorumlulukları konu alan kanuna iş hukuku kanunu denilir. İş hukuku kanunu her iki tarafında birbirine karşı olan sorumluluklarını ve görevlerini içerir ve haklarını korumak için oluşturulmuştur. Bu kanuna hakim olan avukatlara da iş hukuku avukatı denilir. Bağcılar bölgesinde bulunan hukuk büromuz bünyesinde iş hukuku konusunda uzman olan avukatlara sahiptir.

Hürriyet Mahallesi İşçi Avukatı

İş hukukuna hakim ve bu hukuk alanında kendisine gelen dava dosyalarını daha çok tercih eden avukatlar işçi avukatıdır. Böyle bir avukatlık bölümü olmamasına rağmen bu avukatların halk arasındaki ismi işçi avukatı olmuştur. Bağcılar iş kazası avukatı görevini yerine getiren avukatlar da diğer avukatlar gibi tüm davalara girebilirler.

Hürriyet Mahallesi İş Kazası Tazminatı

İş kazası tazminat davasını iş kazasının yaşandığı tarihten itibaren 10 yıllık süre içerisinde açma hakkınız vardır.

İs kazası avukat Numarası
İstanbul Bağcılar, Pendik ve Kartal’da dahil olmak üzere bütün ilçelerinden iş kazası avukatı tutabilirsiniz. Mehmet Helvacı hukuk bürosu 0533 351 98 54 iletişim numarasıyla sizlere geri dönüş sağlayacaktır.
İs kazası avukat ücretleri
İş kazası yaşadığınız tarihten itibaren 10 yıl süreyle dava açma hakkınız bulunmaktadır. Mehmet Helvacı hukuk bürosu avukatlarına danışarak süreç ve ücret hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
İs kazası Avukatı
İş kazası avukatı, tazminat davası ile birlikte ağır ceza mahkemesi davalarına da bakmaktadır. İş kazası 10 yıl içinde yaşandıysa, mağdur kişinin şirket veya kuruma dava açma hakkı vardır.
İs kazasında şikayet süresi
İş kazası şikayet süresi 10 yıldır. Dava açmak için iş kazasının yaşandığı tarihle birlikte 10 yıl geçmesi halinde tazminat davası açma hakkınız bulunur.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/hurriyet-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/hurriyet-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-hurriyet-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-hurriyet-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/hurriyet-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

“Bağcılar Hürriyet Mahallesi İş Kazası Avukatı” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara