Yeşilbağlar Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Pendik ilçesinde meydana gelen her türlü trafik kazası süreçlerinizde yardım ve destek almak istediğinzide hukuk büromuza başvurabilirsiniz. Bizler bu alanda 2007 yılından beri en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Bu da bizim tecrübelerimizden faydalanmanız anlamına gelmektedir kanunların takip edilmesi ve uygulanması yolunda sizlere sunduğumuz kaliteli hizmete bir de teknolojinin tüm imkanlarını eklediğimizde hızlı bir çalışma sistemi ortaya çıkmaktadır. Her türlü dava süreçleriniz tarafımızca titizlikle takip edilmekte, dosyalar detaylı incelenmekte olup yapılması gerekenler atlanmadan, gözden kaçırılmadan uygulanmaktadır. Bu da bize bu alanda edindiğimiz başarılı davaları kazandırmaktadır.

Trafik Kazaları Ve Dava Süreçleri

Türkiye’de değişmeyen bir gerçektir trafik kazaları. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik sorunu gün geçtikçe artan araç sayısı nedeniyle daha da büyümekte kazlar ise kaçınılmaz hale gelmektedir. Bir de buna sürücü hataları eklendiğinde ölüm olayları da beraberinde gündeme gelen konulardan olmaktadır.

Bu tarz konularda ölenlerin yakınlarına kanun önünde belirli haklar doğmaktadır. Olayın şokuyla birçok kişi bunların ne olduğunu düşünmeden hemen sigorta şirketlerinin verdikleri tazminatları kabul etmekte ve doğan haklarını araştırma gereği duymamaktadır. Halbuki sigorta şirketlerinin verdiklerinden çok daha fazlası kanunlar karşısında ölen kişilerin yakınlarına sunulmaktadır. Yeşilbağlar mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı olarak bizler bu doğan hakların kazanılması sürçlerinde devreye giriyoruz.

Yeşilbağlar mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı hizmetlerimiz içinde önceliğimiz sizlerin mağduriyetini gidermek acınızı bir nebze olsun azaltmaktır. Davların belirli açılma süreleri bulunmaktadır. Bu sürelerin aşılmaması hakların aranması konusunda önemlidir.

Ölüm Halinde Doğan Haklar Nelerdir?

İstanbul sınırları içinde meydana gelen kazaların neticesinde ölüm olayının gerçekleşmesiyle bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yeşilbağlar mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı hizmetlerimizden öncelikle sizlerin maddi hasarlarınızı gidermek amacıyla karşı tarafa ve sigorta şirketine maddi tazminat davası açabilmekteyiz. Ölen kişinin yakınları olarak duyduğunuz keder ve üzüntüden dolayı manevi tazminat davası açma hakkına da sahip olmaktasınız. Ölen kişinin yaşarken destek sağladığı anne babası, eşi, çocukları, nişanlısı ve kardeşi gibi yakınları bu desteği ispatlamalarına gerek olmadan, dayı, hala ya da destek sağladığı akrabası olmayan diğer kişiler ispatlama yoluna giderek destekten yoksun kalma tazminat davası açabilmektedirler.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yayalar-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yesilbaglar-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yesilbaglar-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yesilbaglar-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yesilbaglar-mahallesi-avukat.html

“Yeşilbağlar Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara