Yeşilbağlar Mahallesi Avukat

İstanbul Maltepe ofisi ile başlayan hukuk hizmetleri, Pendik ilçe ve semtlerinde profesyonel şekilde gerçekleştiriliyor. 2006 senesinde Helvacı Hukuk Bürosu ile avukatlık hizmetlerine başlayan Mehmet Ali Helvacı, 2000 Marmara Üniversitesi mezunudur. Hukuk Fakültesi mezunu olan avukat, ofis ekibiyle İstanbul’un tüm bölgelerinde ve Türkiye’nin her bölgesine, güvenilir hukuk hizmetleri sunuyor.

Sunulan hukuki faaliyetler arasında; ticari davalar, iş- işçi- işveren ve sosyal güvenlik hukuku davaları, aile hukuku ve boşanma davaları, sigorta danışmanlık hizmetleri, gayrimenkul- imar ve kamulaştırma gibi birçok hukuksal konuda, kaliteli yasal hizmetler sunuluyor. Yeşilbağlar Mahallesi avukat birimi olarak, İstanbul’dan ve yurt dışından başvuru talebinde bulunan herkese en hızlı analiz- değerlendirme ve hukuki danışmanlık hizmetleri sunuluyor. Davaların kazanımla sonuçlanması ve müvekkillerin olumlu menfaat sağlaması üzerine tüm adalet destekleri sunuluyor.

Helvacı Hukuk Bürosunun Hizmet Alanları

Dört farklı hukuk alanında faaliyet gösteren Helvacı Hukuk Bürosunda;

  • İşçi hukuku davaları
  • Ceza hukuku davaları
  • Boşanma hukuku davaları
  • İcra hukuku davaları alanlarında hizmet veriliyor.

İşçi hukuku davalarında iş ve işverenler arasındaki konularda, iş hukuku kurallarına göre adil, dengeli ve kanunlar dahilinde çalışmalar gerçekleştiriliyor. İş hukuku bağımlılık bağı, bağlayıcı nedenler, uyuşmazlıklar, çalışanlar ve iş sahipleri arasındaki iş ilişkileri konularında tüm sorunların çözülmesi ve pozitif kazanımlar sağlamak üzere profesyonel hukuk hizmetleri sunuluyor.

Boşanma hukuku davalarında;

  • Anlaşmalı boşanma davaları
  • Çekişmeli boşanma davaları
  • Yurtdışında boşanma davaları

İcra hukuku konusunda ise; Yeşilbağlar Mahallesi avukat olarak,

  • İlamlı takip
  • İlamsız takip
  • Kombiyo senedine dayalı takip hizmetleri veriliyor.

Ceza hukuku; hukuk düzenini sağlayan ceza hukuku kapsamında, kamu prosedürleri ve avukatlık hizmetleri ile tecrübe sunuluyor.

Helvacı Hukuk Ofisi İletişim Bilgileri

İstanbul Maltepe bölgesinde faaliyet gösteren Helvacı Hukuk Bürosu, vekaletli işlemler için noter ve konsolosluk aracılıkları ile hizmet veriyor. Online hizmet servisleri ile vekalet bilgileri, web sayfasından erişilebilir. Tüm bölgelerde, Yeşilbağlar Mahallesi avukat davaları ve hukuk danışmanlığı için faaliyet gösteriliyor. Helvacı Hukuk web adresinden info@mahmetalihelvaci.av.tr mail adresinden başvuru yapılabilir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yesilbaglar-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yesilbaglar-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yesilbaglar-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yesilbaglar-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yesilbaglar-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

Yorum yapın

Hemen Ara