Arnavutköy Ömerli Mahallesi İş Kazası Avukatı

Türkiye’de son dönemde iş kazalarında büyük bir artık yaşanıyor. Trafik, bulaşıcı hastalık, işten kaynaklı birçok gerekçe söz konusu. Bundan etkilenerek mağdur olan kişiler, Ömerli Mahallesi iş kazası avukatı ile hemen iletişime geçebilirler. Böylelikle tazminat alım süreci çok daha kısalacaktır.

Ömerli Mahallesi İş Hukuku Avukatı

Arnavutköy iş kazası avukatı olarak görev yapan kişinin müdahil olduğu davaları sadece bununla sınırlamak mümkün değildir. Çünkü iş kazası avukatı aynı zamanda 4857 sayılı kanunun tüm ayrıntılarını bilmekte, bundan kaynaklı olan davaları da yürütebilmektedir.

Bunların içinde öne çıkan konulardan bazıları ise şöyledir; kıdem tazminatı talebi, ihbar tazminatı davası, haksız yere işten çıkarılma davaları, fesih durumları, SGK tarafından belirlenmiş olan mevzuattın yarattığı gelişmeler, işverenin haksız bir tutum içerisinde çalışan kişiye mobing uygulaması.

Ömerli Mahallesi İşçi Avukatı

Arnavutköy işçi avukatı yetkisinin, hukuki olarak hakkı olanı alamayan işçi ile sınırlı olduğunu ifade etmek lazım. Yani mahkeme önünde işçinin hakkını elde edebilmesi için faaliyet göstermektedir.

Ömerli Mahallesi İş Kazası Tazminatı

Arnavutköy iş kazası ile beraber tazminat alabilmek adına avukat ile görüşülmelidir. Sürecin başlatılması çerçevesinde yerleşim yerindeki iş mahkemesi yetkilendirilmiştir. Maddi tazminat ve manevi tazminat talebi gündeme gelebilir. Zaman aşımı süresi 10 yıl olarak kanunda açık bir biçimde ifade edilmiştir. Tüm hesaplamalarda işçinin net maaşının baz alınması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-omerli-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-omerli-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/anlamali-bosanma-davasi-durusma-gununu-one-alim-dilekcesi-ornegi.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/hayata-kast-nedeni-ile-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-anlasmali-bosanma.html

“Arnavutköy Ömerli Mahallesi İş Kazası Avukatı” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara