0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arnavutköy Dursunköy Mahallesi İş Kazası Avukatı

İş kazaların dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de yaşanıyor. Bundan dolayı çeşitli mağduriyetlerin ortaya çıktığını görmekteyiz. Bu süreç içerisinde olayın hukuka uygun olarak mahkemede görülmesi, Dursunköy Mahallesi iş kazası avukatı ile çalışılmasını bir nevi mecbur hale getirmekte.

Dursunköy Mahallesi İş Hukuku Avukatı

İş hukuku, Türk kanunları içinde en geniş hükümlere sahip olan dallardan birisi olarak dikkat çekmekte. Arnavutköy iş kazası avukatı, bu noktada yetkilidir. Hükümlerin yerine getirilmemesinden doğan sorunların çözümü, avukat sayesinde yargıya taşınmaktadır.

Kaza ve meslek hastalıklarına ek olarak her türlü maaş alacağı konusu da avukatın yetki alanı içine girmektedir. Bunun yanı sıra milli ve dini bayramlarda çalışmasına rağmen bunun parasını alamayan kişiler, avukatı tercih edebilirler. Bunlara tazminatları da eklemek gerekiyor.

Dursunköy Mahallesi İşçi Avukatı

Arnavutköy bölgesinde yetkili olan ve burada yaşanan iş hukukuna aykırı durumlarda devreye giren avukat, işçinin haklarını savunur. Az önce bahsetmiş olduğumuz tüm gelişmelere dair bilgi sahibidir.

Dursunköy Mahallesi İş Kazası Tazminatı

Arnavutköy iş kazası çerçevesinde tazminat davası açma hakkı her daim vardır. Yaşanan duruma göre maddi veya manevi bir tazminat alınabilir. Elbette bu noktada avukat ile beraber hareket ederek en iyi sonucu almak gerekmektedir. Kaza tanımının hukuka uygun yapılması şarttır. Bunun yanı sıra ortaya çıkan kazanın SGK yetkililerine bildirilmesi de gerekmektedir.

Call Now Button