0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arnavutköy İmrahor Mahallesi İş Kazası Avukatı

İşverenle bağlantısı olan ve işçinin mağdur olması gibi olumsuz bir sonuca sebebiyet veren kazalarda bir avukat tutmak her zaman büyük bir avantaj sağlar. İmrahor Mahallesi iş kazası avukatı, bu alanda çalışmaktadır.

İmrahor Mahallesi İş Hukuku Avukatı

Arnavutköy iş kazası avukatı olarak görev yapan kişinin ilgilenmiş olduğu davaların çok çeşitli olması oldukça normaldir. Çünkü aynı zamanda iş hukuku olarak bilinen ve daha geniş bir skalaya sahip olan bir kol dikkat çeker.

Bu anlamda 4857 sayılı olarak bilinen kanuna göre hareket edilir. Bu çerçevede sözleşme hazırlamak, iş akdinin sona erdirilmesinden sonra ortaya çıkan mağduriyetlerin giderilmesi, işe iade davaları, tazminat talepleri, fazla mesai ücretlerinin alınabilmesi için açılacak olan davalarda avukat yetkilidir.

İmrahor Mahallesi İşçi Avukatı

Arnavutköy ilçesi içindeki mahallede yer alan her türlü işçi hakkının gasp edilmesi davalarına bakan avukat, bu noktada çalışan kişiye büyük bir avantaj sağlar. Kanunlara hakim olması, süreci iyi bilmesi en dikkat çekici özellikleri içinde bulunur.

İmrahor Mahallesi İş Kazası Tazminatı

Arnavutköy iş kazası tazminat davalarının ortaya çıkmasına neden olur. Süreç zaman zaman uzayabilir. Bundan dolayı avukattan yardım almak en mantıklı yol olacaktır. Maddi, manevi tazminat açma hakkı kanun tarafından tanınmıştır. İşçinin almış olduğu net ücret üzerinden bir hesaplama yapılır. Eğer işçi öldüyse bu davayı yakınları da açabilmektedir.

Call Now Button